ETS2 Tırlar

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Arkadaşlar, bi galeriye gidiyorum hep farklı arabalar var ama özelleştirince aynı modellere mi denk geliyor ?. Iveco highlane almak istiyorum içi çok hoşuma gitti.

ETS de her firmanın kendi galerisi var ve galerilerinde yanlış hatırlamıyorsam tırlarının 8-9 modeli var.
Özelleştirince yine en pahalı model gibi oluyor. Sadece Renault ve Iveconun farklı modelleri var sanırsam. Bütün tırlar aynı modifiye edilince aynı güce felan denk geliyor. Birde şu 4x2, 6x2, 8x2 bunlar takla atmayı önler mi ?

ETS 2 dediğin oyunu euro truck similator diye anladım. Yoksa yanlış mı anladım? Eğer dediğim oyunda tırla takla atabiliyorsan sana aferin demekden başka bir şey diyemem.
Yav anla işte çabuk kontrolden çıkabiliyor :D

6x4 çeker tır almanı öneririm. Biraz dolaş MAN ve Volva galerilerini gez, Iveco ile paranı boşuna harcama. Tırı ve yükü yan yatırmamak için retardar kullanmasını öğren ve hız limitini kaldırma.

6x4 çeker tır almanı öneririm. Biraz dolaş MAN ve Volva galerilerini gez, Iveco ile paranı boşuna harcama. Tırı ve yükü yan yatırmamak için retardar kullanmasını öğren ve hız limitini kaldırma.
Retarder nasıl kullanıcağım ? Ben otomatik retarder yaptım. Birde şirketteki adamların arabalarını kaliteleştirsek, daha iyi performans verirler mi ?

Yavaşlamak istediğin zaman Ş tuşuna bir kaç kez basabilirsin, hızlanacağın zamanda İ tuşuna basarak retarder'i kapatmalısın. Şirketteki araçları iyileştirmenin hiçbir faydası olmayacaktır. Kendi kullandığın araçların özelliklerinin iyi olması yeterli. Ben şirket aracı olarak en ucuz MAN ve Volvo modellerini almıştım.

En iyisi magnum çünkü:kolay kolay savrulmuyor. Hafiftende kendim oyun dosyalarına müdahale edip,motor gücü,çekiş tipi,şase combinasyonunu değiştirince 200 km görüyor.Fakat ben ekseriyet 100-120 geçmiyorum.Hem az yakar hemde çok kaçar...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı