ETS2'de sol tık olarak atanan 5 tuşu çalışmıyor

Benim farenin sol tık bozuldu, ben de Denetim Masası'ndan klavyenin 5 tuşunu sol olarak kullanıyorum ama Euro Truck Simulator 2'de o tuş çalışmıyor ve oynayamıyorum. Sol tıkı kullanamıyorum klavye üzerinden de. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim farenin sol tık bozuldu, ben de Denetim Masası'ndan klavyenin 5 tuşunu sol olarak kullanıyorum ama Euro Truck Simulator 2'de o tuş çalışmıyor ve oynayamıyorum. Sol tıkı kullanamıyorum klavye üzerinden de. Çözümü nedir?

Hocam mouseniz çok pahalı değilse değiştirmenizi öneririm çözüm olarak da ETS 2'de bende mousenin makro tuşunu kullanıyorum çalışıyor muhtemelen atanan tuşu oyun görmüyor.

Hocam mouseniz çok pahalı değilse değiştirmenizi öneririm çözüm olarak da ETS 2'de bende mousenin makro tuşunu kullanıyorum çalışıyor muhtemelen atanan tuşu oyun görmüyor.

Hocam mouse zaten yan sanayi 30 TL bir şey sağlam da değil yeni mouseyi 1-2 ay sonra alacağım o zamana kadar bir çözüm yolu olmaz mı?

Hocam, sıkıntı galiba, mousenizin sol tıkına 5 tuşunu atamanız, klavyenin sol tıkına hangi işlevi yapmak istiyorsan onu ata, örneğin gaza basmak.
Hocan oyun içi seçim yaparken olmuyor maalesef sağ tık sol tık yerini değiştirme ile olur diye düşünüyorum.
Hocam ben sol tık olmadığı zaman menüde hiçbir yere basamıyorum.

Hocam attığım şeyi denediniz mi bu arada sağ tıkı 5 tuşuna atarsanız ( istediğiniz bir tuşa) oyunda sağ tık kullanılmıyor zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı