EU ROM vs Global ROM

TRamoG

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Redmi Note 9 Pro telefonum var şu anda global ROM kullanıyorum EU ROM ilgimi çekti daha çok özelleştirilebilir olduğu için ama tereddütlerim var mesela bir sıkıntı çıkar mı? Güvenlik veya başka bir yönden, global roma geri dönebilir miyim? EU ROM kendi güncelleştirmelerini otomatik mi yapıyor tekrar elle yüklemem mi lazım? Xiaomi EU ROM'u destekliyor mu gibi bilginiz var mı veya siz hangi ROM'u kullanıyorsunuz? EU ROM'a geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Redmi Note 9 Pro telefonum var şu anda global ROM kullanıyorum EU ROM ilgimi çekti daha çok özelleştirilebilir olduğu için ama tereddütlerim var mesela bir sıkıntı çıkar mı? Güvenlik veya başka bir yönden, global roma geri dönebilir miyim? EU ROM kendi güncelleştirmelerini otomatik mi yapıyor tekrar elle yüklemem mi lazım? Xiaomi EU ROM'u destekliyor mu gibi bilginiz var mı veya siz hangi ROM'u kullanıyorsunuz? EU ROM'a geçmeli miyim?
Global, EU ve EEA ROM denemiş birisi olarak aralarında en iyisi EEA ROM diyebilirim. Xiaomi'nin kendi arama ve SMS uygulamasını barındırıyor ve uygulama içi reklamlar yok, bu özellikler dolayısıyla ben en çok EEA romu seviyorum. Ayrıca EU ROM'a geçerseniz eğer Global ROM'a tekrardan dönüş yapabiliyorsunuz evet, ben EEA'da iken güncelleştirmeleri otomatik yapıyordum bir daha elle kurmama gerek kalmıyordu.

Geri
Yukarı