EU4 alınır mı?

Nefe

Hectopat
HOI4 aldım oyunu daha pek öğrenmedim ama bu oyunu da gördüm. Bu tarz oyunları seviyorum sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. HOI4 orta çağ versiyonu.

Hearts of Iron IV bence öğrenmesi daha kolay bir oyun en sevdiğim strateji oyunudur kendisi Tabii ki alınır ama HOI4 öğrenemediysen onu öğrenmen daha zor olur bence.

Alınır tabii. Fakat DLC'ler ile almanız gerekiyor. DLC'ler oyuna başka bir tat getiriyor.

Şuan rehber izliyorum hoi4 öğrenirim inşallah
Europa Universalis IV Extreme Edition
dlc li olanı al dediğiniz bumu çünkü param buna yetiyor

Alınır. HOI4 orta çağ versiyonu.
Değil. Hearts of Iron IV ile Europa Universalis IV arasında çok fark var. Bin saat Europa Universalis IV, beş yüz saat Hearts of Iron IV oynamış biri olarak söylüyorum, arada dağlar var.

Şuan rehber izliyorum hoi4 öğrenirim inşallah
Europa Universalis IV Extreme Edition
dlc li olanı al dediğiniz bumu çünkü param buna yetiyor
DLC'siz bu oyun hiç. Her sürüm bir gün içinde DLC Crack yiyor, yani DLC'leri isterseniz korsan da alabilirsiniz ama sonuçları var tabii.

Efsane bir oyun ama Expansion DLC'leri olmadan oyunu yarım oynar gibi olursunuz. Şimdiye kadar 2000 saat oynadım.

EU4 güzeldir ancak HOI4'ü öğrenemediyseniz EU4ü de öğrenmekte sorun yaşayabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…