EU4 Koalisyona Karşı Savaş

Yükledim denemek için dil yaması yaptım eğer seversem satın alacağım steamden (crackli oyun kullanmayı etik bulmuyorum) bakalım biraz öğretici video vs.. izlemek lazım ilk başta açtım bir hamle yapamadım bir fikrim yok :) iyi anlayan bir arkadaşım öğreticek zamanla

Geçmiş olsun ama zorlarsan toparlayabilirsin.
Oyuna daha yeni başlayan birisin Iron man açmanı önermem dostum :D
50+'dan sonra açabilirsin.
Bu kayıt dosyan bitince Fransa ile oyna çok zevkli oluyor. Fransa yüzünden gece 03:00'lere kadar uyanık kalıyordum vampir gibi geziyordum evde.
Hocam manpower 0, paralı asker kalmadı, barış yapabilsem yapıcam. Reqonquest ile alıcam ama war score yerlerde. Fransa satınca koalisyon 37 ülkeye çıktı. şuan balkanlarda 150k düşman var (Bende 50k.). Borç ödeme deseniz Türkiye'nin IMF borcu gibi. İSTİKRAR 60 yılda ne hale geldi:)
Yükledim denemek için dil yaması yaptım eğer seversem satın alacağım steamden (crackli oyun kullanmayı etik bulmuyorum) bakalım biraz öğretici video vs.. izlemek lazım ilk başta açtım bir hamle yapamadım bir fikrim yok :) iyi anlayan bir arkadaşım öğreticek zamanla
Claim atma gibi şeyleri öğrenirseniz gerisi geliyo hocam.

Ben oyunu kendim öğrendim, ve senin gibi bence oyuna crackli başladım.
Sana tavsiyem rehberler yerine kendin öğrenmelisin. Daha iyi öğrenirsin rehberler hep bir şeyleri atlıyor veya düzgün anlatamayıp kafanı karıştırıyor.
Hocam manpower 0, paralı asker kalmadı, barış yapabilsem yapıcam. Reqonquest ile alıcam ama war score yerlerde. Fransa satınca koalisyon 37 ülkeye çıktı. şuan balkanlarda 150k düşman var (Bende 50k.). Borç ödeme deseniz Türkiye'nin IMF borcu gibi. İSTİKRAR 60 yılda ne hale geldi:)

Claim atma gibi şeyleri öğrenirseniz gerisi geliyo hocam.

Mecbur biraz toprak ver, gerekirse borç al para ver barış yap ve çook uzun süre farmla.
Sonra intikam zamanı yaparsın.

Son düzenleme:
Bakalım inşallah, severim bu tarz oyunlar çok sordum arkadaşıma hoi yerine eu4 daha zevkli dedi işin dibi yani streteji olarak, umarım soğumam ve öğrenir biraz oynarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı