Eurasia garantili bozulan DualSense nasıl garantiye gönderilir?

ze10x

Kilopat
9 Eylül'de Hepsiburada üzerinden Eurasia garantili olarak aldığım DualSense'in kısa süre içerisinde şarj girişi bozuldu ve aşağı yukarı sallanıp temassızlık yapıyor, kesinlikle kullanıcı hatası olmadığı için cihazın sorunlu geldiğini düşünüyorum. Eurasia garantili bu cihazı nasıl değişime gönderebilirim? Süreç nasıl işliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
9 Eylül'de Hepsiburada üzerinden Eurasia garantili olarak aldığım DualSense'in kısa süre içerisinde şarj girişi bozuldu ve aşağı yukarı sallanıp temassızlık yapıyor, kesinlikle kullanıcı hatası olmadığı için cihazın sorunlu geldiğini düşünüyorum. Eurasia garantili bu cihazı nasıl değişime gönderebilirim? Süreç nasıl işliyor?

Buradaki yerlerden birine goturuyorsun ortalama 1 hafta sonra alıyorsun kendim 6 gün sonra aldım.

Tamir edemiyorlarsa veriyorlar. Ama tamir edilmiyorsa.

@ze10x Bu arada faturasinida götürmeniz lazım.
anladım, faturası mevcut fakat ayrı bi garanti evrağı çıkmadı kutu içinden, kullanım kılavuzunun arkasındaydı diye hatırlıyorum. neyse faturasını ve kutusu bana nasıl geldiyse o şekilde götürürüm, umarım güzel sonuçlanır masraf çıkmaz.

Anladım, faturası mevcut fakat ayrı bir garanti evrağı çıkmadı kutu içinden, kullanım kılavuzunun arkasındaydı diye hatırlıyorum. Neyse faturasını ve kutusu bana nasıl geldiyse o şekilde götürürüm, umarım güzel sonuçlanır masraf çıkmaz.

Kutuya ve garanti belgesine gerek yok garanti belgesi PS5 yanında çıkan kol için lazım. Sadece fatura ile oluyor.

Geri
Yukarı