Euro Truck Simulator 2 bulanık görüntü

onurgunes

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RM-344 144HZ 1 MS DISPLAY PORT
MSI GTX 1660 TI ARMOR OC 6GB
AMD RYZEN 5 3600
AMD A320M-A PRO
Meslek
Elektrik - Elektronik
Ölçeklendirme 400X ve diğer tüm ayarlar en yüksek kalitede olmasına rağmen uzaktaki her şey bulanık görünüyor, NVIDIA ayarlarından da kurcaladım biraz ama işe yaramadı.

20240412194311_1.jpg

Oyun motorundan kaynaklı da olabilir ama oynanacak derecede değil. GTX 1660 kullanıyorum.

Ölçeklendirme 400X ve diğer tüm ayarlar en yüksek kalitede olmasına rağmen uzaktaki her şey bulanık görünüyor, NVIDIA ayarlarından da kurcaladım biraz ama işe yaramadı.

Eki Görüntüle 2166476

Oyun motorundan kaynaklı da olabilir ama oynanacak derecede değil. GTX 1660 kullanıyorum.

Oyun şu an böyle. Büyük ihtimal motorundan dolayı böyle. Bence oynanmayacak durumda değil.

Yani fotoğraf mı öyle bilmiyorum ama bence gayet normal duruyor. Bende de böyle çünkü oyun ve gördüğüm kadarıyla bütün bilgisayarlar bu görüntüyü veriyorlar.

Ekran görüntüsü normal gözüküyor. Uzaktaki nesneler hep basitleştirilerek renderlanır.

Eğer NVidia Denetim Masası'nda LoD/Level of Detail/Detay Seviyesi tarzı bir ayar varsa değerini artır.
Ayrıca oyunun config dosyasında şu değerleri koymayı deneyebilirsin;
uset g_lod_factor_parked "1.0"
uset g_lod_factor_traffic "1.0"

Eki Görüntüle 2166476

Oyunun ne tarafı bulanık gözünde problem olabilir mi?

Geri
Yukarı