Çözüldü Euro Truck Simulator 2 game.sii dosyası düzgün açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gökdeniz Baş

Hectopat
Euro Truck Simulator oynayanlar bilir. Kodlama yapacağım fakat Game. Sii dosyasına girdiğimde böyle değişik şekilde açılıyor.

Dosya Ekleri

• image (2).png
    image (2).png
    64,5 KB · Görüntüleme: 205
Çözüm
Euro Truck Simulator oynayanlar bilir. Kodlama yapacağım fakat Game. Sii dosyasına girdiğimde böyle değişik şekilde açılıyor.

Hocam gösterdiğim adımları yapın: Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > config.cfg dosyasını birlikte aç not defteri > CTRL + F yaparak bunu aratın > uset g_save_format "0" > 0 değerini 2 yapıyoruz >
Eğer arattığınızda çıkmadıysa 0 değerini 1 olarak aratın.
Not: Oyun arkada açık olmasın.

Hocam gösterdiğim adımları yapın: Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > config.cfg dosyasını birlikte aç not defteri > CTRL + F yaparak bunu aratın > uset g_save_format "0" > 0 değerini 2 yapıyoruz >

Çözüm
Hocam gösterdiğim adımları yapın: Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > Config. CFG dosyasını birlikte aç not defteri > CTRL + F yaparak bunu aratın > uset g_save_format "0" > 0 değerini 2 yapıyoruz >
Şimdi onu yaptım. İlk yaptığımda oyun arkada açıkmış ondan olmamış fakat şimdi yaptım. Yardımın için teşekkür ederim.

Hocam ben yapıyorum olmuyor nasıl çözdünüz? Kullandığınız sıı decrypt atabilir misiniz acaba?
Hocam arkadaşın dediği gibi yaparsanız sorun çözülür fakat ben yine de kullandığım sii.decrypt'i sizinle paylaşayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun açıklamasındaki exe'yi kullanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı