Çözüldü Euro Truck Simulator 2 gösterge bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerm_e

Hectopat
Yer
Selanik
Euro Truck Simulator 2 oynuyordum ve bir şey fark ettim. Gösterge paneli bulanık gözüküyor, nasıl çözerim?

Alakası yok. Uzakta kullanmayı seviyorsa ve bilgisayarı yeterliyse ölçeklendirmeyi arttırırsa biraz daha uzaktan kullanabilir.

Nasıl alakası yok hiç oynamadın kesin o zaman konuşmaman gerek, oyunu oynadım tüm şehirleri gezdim ayarları en yükseğe aldığım zaman ekran kalitesi daha çok artıyor.

Nasıl alakası yok hiç oynamadın kesin o zaman konuşmaman gerek, oyunu oynadım tüm şehirleri gezdim ayarları en yükseğe aldığım zaman ekran kalitesi daha çok artıyor.

200 saate yakın oynama sürem var. Alakası yok derken ölçeklendirmeyi arttırırsa sorun çözülecektir grafikleri yükseğe almaya gerek yok. Zaten grafikleri yükseğe alabilecek kadar iyi bir bilgisayarı varsa neden düşük grafiklerde oynasın ki?

Arkadaş yapmış ama çözülmemiş, benim de 150 saate yakın bir oynama sürem var.

Ayarlarda grafik bölümünden gelişmiş e tıkla %'likli bazı ayar var en başta onu artır (FPS düşürür)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…