Euro Truck Simulator donup kapanıyor

MehTan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçen gün Euro Truck simulater 2 oynamak için indirdim fakat oyunu 20 25 dk oynadıktan sonra aniden donup ekran öylece kalıyor. Ben de kapatım yeniden açtığımda laptopu ekran kartım devre dışı oluyor. Bu sorunun çözümü nedir acaba?
Not: Aynı sorunu birkaç ay önce indirdiğim Titanfall 2 de olmuştu.

Merhaba, geçen gün Euro Truck simulater 2 oynamak için indirdim fakat oyunu 20 25 dk oynadıktan sonra aniden donup ekran öylece kalıyor. Ben de kapatım yeniden açtığımda laptopu ekran kartım devre dışı oluyor. Bu sorunun çözümü nedir acaba?
Virüs? Kaspersky ile tarama yapın. Sistem özellikleri? Oyun orjinal mi?

Başta çalışıp sonra attığı için bana ısınma sorunu gibi geldi. Bir de laptopunuz bu Intel HD veya AMD APU tarzı çift GPU'lu falan mı? Eğer öyleyse, oyun esnasında herhangi bir sebeple zayıf olan GPU'ya geçiyor olabilir mi?

Oyunu orijinal bir şekilde mi edindiniz?

Artı -1 Eksi
Hayır oyunum korsan ve 2. ekran kartı olarak Intel UHD var laptopumda fakat yeniden başlattığımda bilgisayarı ekran kartımı hiçbir şekilde görmüyor.

Oyun orijinal değil fakat orijinal olmayan Cyberpunk 2077 sorunsuz çalışmıştı.
Cyberpunk 2077 açarken, ETS mı açamıyor? Bu sorun daha farklı bir nedenden.

Geri
Yukarı