Euro Truck Simulator indirimi ne zaman olur?

canrohat1907

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Euro Truck Simulator ne zaman indirime girer, ne kadar olur, bedava olabilir mi?

Bu akşam girebilir. 9-10 lira olur. Bedava olması için daha çok yol var.

Bugün akşam Open World indirimi başlayacakmış. Doğrusu ETS2 henüz 1-2 hafta önce 9 TL'ye düşmüştü, o yüzden fiyatının düşmesi sonraki indirim kampanyasında gerçekleşebilir.

Eğer ETS 2 alacaksanız TruckersMP adlı multiplayer'e girmenizi önermiyorum, attıkları mesajları buraya atmaktan ceza yiyebilirim kısacası.

Özet geçeyim;

Ben kendime hesap almadan önce arkadaşımın hesabından oynuyordum, 1 ay sonra kendime hesap aldım ve ondan oynamaya başladım ve ban yedim 1 kere ardından çok çok öncesinden arkadaşımın hesabından oynadığım için ban evading yedim, bunun neresi ban Evading'e giriyor anlamıyorum çok saçma sistemleri var eğer oynayacaksanız orijinal multiplayeri bekleyin.

Yine de TruckerMP oyunun kendi multisi olmadığından dolayı ban yemeniz çok önemli değil bence orijinali yapılıyor diye biliyorum.

Daha birkaç hafta önce 9.75 TL idi. Yani 1 euro bile değil bence bedava sayılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…