Europa Universalis IV vs Crusader Kings III

Petri

Kilopat
Selam arkadaşlar bu iki oyundan birini almayı düşünüyorum lakin iki oyun hakkında da pek fazla fikrim yok. Zamanında bir kere Eu4 alıp denemiştim ama beğenmeyince iade etmiştim. Tabii bu dediğim en az 4 yıl oluyordur. Game Pass kullanmıyorum, sadece bir oyunu ve birkaç DLC alacak kadar bütçem var. Almadan önce oyunların geçtiği dönemler, mod desteği ve savaşların kalitesi hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Hoi4'te yaklaşık 2500 saatim var. Daha yeni Arms Against Tyranny DLC'sini aldım ama gene de bu iki oyundan birine de başlamayı düşünüyorum. Hangisi önerirsiniz?

hoi4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, bu iki oyundan birini almayı düşünüyorum lakin iki oyun hakkında da pek fazla fikrim yok. Zamanında bir kere EU4 alıp denemiştim ama beğenmeyince iade etmiştim. Tabii bu dediğim en az 4 yıl oluyordur. Game Pass kullanmıyorum, sadece bir oyunu ve birkaç DLC alacak kadar bütçem var. Almadan önce oyunların geçtiği dönemler, mod desteği ve savaşların kalitesi hakkında bilgiye ihtiyacım var.

HOI4'te yaklaşık 2500 saatim var. Daha yeni arms against tyranny DLC'sini aldım ama gene de bu iki oyundan birine de başlamayı düşünüyorum. Hangisi önerirsiniz?

Eki Görüntüle 1993402

Benim önerim EU4 aşırı fazla modu var ayrıca tam bir devlet yönetme oyunu oyun bir de 1440-1821 yılları arasında geçiyor.

CK3 hanedan yönetme oyunu entrikalar vesaire tam bir Orta Çağ oyunu ve ayrıca yeni çıkan bir oyun olduğundan grafikleri daha iyi ama az modu var EU4'e göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı