Eurotec EU 780 Double Din Teyp ROM bulunur mu?

Ciykhan

Decapat
Daha fazla  
double-teyp-eurotec-eu-780-7inc-iki-yil-garantili__1508578507591642.jpg
Merhabalar 1 ay kadar önce görselini de paylaştığım Double Din Eurotec marka EU-780 modeli oto teybini aldım. 7' ekran güzel, menü akıcı, ses pırıl pırıl geliyor fakat birkaç sıkıntım var. Bunlardan ilki S9+ telefonumu Mirrorlinke bağlayamıyorum. İkincisi yazılım ayarlarında sadece 5 adet arka plan fotoğrafı var ve bunları USB aracılığıyla attığım fotoğrafla dahi değiştiremiyorum. Bir de ayarlarda yazılım güncellemesi diye bir seçenek var tıkladığımda evet hayır seçeneği sunuyor. Eveti de hayırı da tıkladığımda sonuç alamıyorum. Bir ROM değişikliği aslında birçok sıkıntımı çözecek internetten marka model bilgisi ile herhangi bir şey bulmak mümkün olmadı. ROM bulma ya da yazılım güncellemesi yapabilmem konusunda herhangi bir bilgisi olan var mıdır?​

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bende de aynı teyp ten var. Geçen hafta taktirdim. Mirrorlink teyp ile alakalı değil telefonla alakalı. Samsung un bütün telefonları destekliyor. Bunun için bağlantı esnasında önerdiği uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor. Gayet başarılı çalışıyor. Canlı video izlerken ses ve görüntü kayması olabiliyor ama GPS için on numara.

Benim aldığım satıcı yeni yazılımı USB ye yükleyip taktıktan sonra yazılım güncellemesi yapabileceğimi söylemişti. Ama nerden buluruz o yazılımı bilmem. Ben hiç bir yerde bulamadım.

Yazılımı baya eski. Usb deki film ve müzikleri liste halinde gösteren bir ekran bulamadım. Video ya bastığınız an film başlıyor 50 tane film varsa hepsinin sırasını aklınızda tutup tek tek atamaniz gerekiyor. Ya da ben listele seçeneğini bulamadım. Siz bulduysanız anlatırsanız sevinirim.

Merhaba,

Bende de aynı teyp ten var. Geçen hafta taktirdim. Mirrorlink teyp ile alakalı değil telefonla alakalı. Samsung un bütün telefonları destekliyor. Bunun için bağlantı esnasında önerdiği uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor. Gayet başarılı çalışıyor. Canlı video izlerken ses ve görüntü kayması olabiliyor ama GPS için on numara.

Benim aldığım satıcı yeni yazılımı USB ye yükleyip taktıktan sonra yazılım güncellemesi yapabileceğimi söylemişti. Ama nerden buluruz o yazılımı bilmem. Ben hiç bir yerde bulamadım.

Yazılımı baya eski. Usb deki film ve müzikleri liste halinde gösteren bir ekran bulamadım. Video ya bastığınız an film başlıyor 50 tane film varsa hepsinin sırasını aklınızda tutup tek tek atamaniz gerekiyor. Ya da ben listele seçeneğini bulamadım. Siz bulduysanız anlatırsanız sevinirim.
Aynı sıkıntı bende de var rom aradım hiç bir yerde yok siz bulabildiniz mi

Bende yeni aldım mirrorlink kullanmak için hi-link uygulamasını telefona indirmek gerekiyor cözdum Oppo telefonum ses mükemmel bende güncelleme alamadım. Listelem yok araç logo yok bir de her video oynatmıyor.

Geri
Yukarı