Eurovision 2010 olayı

309999

Hectopat
Eurovision 2010'da maNga'nın yenilmesi hakkında görüşleriniz neler? Sizce hakkı yenildi mi? Lena neden kazandı? Benim şahsi fikrim bence maNga 1. olmalıydı. Bahsettiğim şarkının canlı performansı burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı güzledi. Eğer 1. olsa kimse tartışmazdı. Fakat Rock ile yarışmaya girmek maça 0-3 geriden başlamak demektir. Önceki yıllarda Lordi, çok ağır bir rock şarkıyla kazandı evet ama onlar daha önce yapılmayanı yapmaya cesaret ettiler. Bizim hatamız; bunun artık popüler olduğunu düşünerek yönelimin değiştiğini zannetmemiz.

Bu yarışmanın siyasi propoganda amacıyla yapıldığını düşünüyorum belki sebep bu olabilir.

maNga grubunun perfonmansı gerçekten çok iyiydi. Son derece objektik birisi olarak söylüyorum ki Lena'nın perfonmansı berbatdı. Bakın gerçekten berbatdı. Kadın şarkı söylediği anda sesi titriyor, eli ayağı titriyor bu nasıl birinci oldu Eurovision'da. maNga'nın birinciliği kaptırmasından çok bu kadının birinci olması çok sinirimi bozdu açıkcası. Dilerseniz şu an gidip izleyebilirsiniz. Sahne perfonmansı çok kötüydü burada. Onun haricinde kendisini tanımam etmem. Sahne perfonmansında nefes alış veriş sesini açık açık duyduğum tek kişi galiba Lena.

Geri
Yukarı