Ev interneti çok yavaş

SHN67

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 2. katta Türk Telekom ev interneti var buranın altyapısı en fazla 12 Mbps destekliyor denildi.
Evet oraya kadar doğru sorun yok fakat bir gün iyi çekerken bir gün ise çok kötü çekiyor 0.16 KB'ye bile düşüyor hatta hiç internet olmuyor kafası esincede geliyor. TurkNet diye bir ev interneti de almıştık o zaten berbattı 4 ay boyunca kullandık Max 1 ay interneti kullandım. Sorun nedir acaba?

Son düzenleme:
Nerde yaşıyorsunuz acaba tam adres olmasa da yakın bir yer verebilir misiniz? 1.2 Mbps bana çok saçma geldi hangi yıldayız yahu. Bizim köy bile çok uzakta ona rağmen bu kadar yavaş değil internet.

Merhaba 2. katta Türk Telekom ev interneti var buranın altyapısı en fazla 1.2 Mbps destekliyor denildi.
Evet oraya kadar doğru sorun yok fakat bir gün iyi çekerken bir gün ise çok kötü çekiyor 0.16 KB'ye bile düşüyor hatta hiç internet olmuyor kafası esincede geliyor. TurkNet diye bir ev interneti de almıştık o zaten berbattı 4 ay boyunca kullandık Max 1 ay interneti kullandım. Sorun nedir acaba?

Altyapınız çok kötü hocam 1.2 Mbps çok çok az.

Dağın başında bile yaşarsanız en az 16Mbps ADSL kullanmanız lazım.

Bu siteden altyapınızı sorgular mısınız?

Hocam bizim mahallede de fiber yoktu ona rağmen 10Mbps idi. Eğer ki şunu derseniz anlarım 16Mbps altyapı var ama ben 5Mpbs alıyorum. Misal bende şuan fiber var 100Mbps ama internetin olduğu odanın yanındaki odada 50Mbps alıyorum. Türk Telekom mu aramayı denediniz mi?

Merhaba 2. katta Türk Telekom ev interneti var buranın altyapısı en fazla 1.2 Mbps destekliyor denildi.

İbrahim Tatlıses'in doğduğu mağarada bile internet 16 Mbps çeker, aşırı az bu sayı (1.2 Mbps)

Hocam bizim mahallede de fiber yoktu ona rağmen 10Mbps idi. Eğer ki şunu derseniz anlarım 16Mbps altyapı var ama ben 5Mpbs alıyorum. Misal bende şuan fiber var 100Mbps ama internetin olduğu odanın yanındaki odada 50Mbps alıyorum. Türk Telekom mu aramayı denediniz mi?
fiberde yüzde 50 kayıp imkansız hat değerlerenizi kontrol edin en az 90mbps almanız lazım

Fiberde yüzde 50 kayıp imkansız hat değerlerenizi kontrol edin en az 90Mbps almanız lazım.

Çok ilginçtir ki şu an 70Mbps alıyorum ama bu değer 50-60Mbps arası değişiyor. İnternet yan odada.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-11_212806317.png
    resim_2024-02-11_212806317.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı