Ev İnterneti Önerisi

Adsl 16 mbps ile stabil bir internette hiç bir sorun yaşamazsınız yazdığınız şeylerde. Ve bu arada netspeed oneririm inceleyin derim.
Dostum önerin için teşekkür ederim. Netspeed’i inceledim ve gayet hoşuma gitti. İnternette hakkında yapılan yorumlarda bayağı iyi seviyede. Sanırım netspeed’e geçiyorum :)
TurkNet'i denemenizi öneririm sözleşme yok, taahhüt yok. Dilediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
Benimde hep aklımda Turkner vardı fakat hakkında yapılan binlerce olumsuz yorum var ve bir problem olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz. Arkadaşlarımda aynı şeyi söyliyorlardı Türknet hakkında.
Adsl 16 mbps ile stabil bir internette hiç bir sorun yaşamazsınız yazdığınız şeylerde. Ve bu arada netspeed oneririm inceleyin derim.
75 mbps’lik bir paket var. Fiyatı 84₺ onu almayı düşünüyorum fakat yanlış anlamadıysam modem ve kurulum ücreti alıyorlar. Bu beni biraz düşündürdü :)

Son düzenleme:
Dostum önerin için teşekkür ederim. Netspeed’i inceledim ve gayet hoşuma gitti. İnternette hakkında yapılan yorumlarda bayağı iyi seviyede. Sanırım netspeed’e geçiyorum :)

Benimde hep aklımda Turkner vardı fakat hakkında yapılan binlerce olumsuz yorum var ve bir problem olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz. Arkadaşlarımda aynı şeyi söyliyorlardı Türknet hakkında.

75 mbps’lik bir paket var. Fiyatı 84₺ onu almayı düşünüyorum fakat yanlış anlamadıysam modem ve kurulum ücreti alıyorlar. Bu beni biraz düşündürdü :)
Millenicom'a da baktınız mı? Müşteri hizmetlerinin ilgisinden memnunum.

Bende bir tarife arayışındayım bu ay sonu taahütüm bitiyor. Millenicom-Netspeed kablonet ne var ne yok araştırdım ve bana en mantıklı tarife Vodofon'da geldi.
Vodofone faturalı hattı olanlara 35 Mpbs sınırsız fiber internet yanında ilk 6 ay 500 Mpbs'a kadar hız hediyesi + Vodofone TV ve telefona 4 GB hediye internet veririm denildi fiyat 69.90 TL. Vodofone bilindik köklü bir firma madur olmam gibime geliyor. Üstte saydığım firmalar ilk etapta internet bağlanana kadar sorun olursa beni uğraştırır ve üzer gibi geliyor müşteri memnuniyesi ve müşteri hizmetleri konusunda.

Bende bir tarife arayışındayım bu ay sonu taahütüm bitiyor. Millenicom-Netspeed kablonet ne var ne yok araştırdım ve bana en mantıklı tarife Vodofon'da geldi.
Vodofone faturalı hattı olanlara 35 Mpbs sınırsız fiber internet yanında ilk 6 ay 500 Mpbs'a kadar hız hediyesi + Vodofone TV ve telefona 4 GB hediye internet veririm denildi fiyat 69.90 TL. Vodofone bilindik köklü bir firma madur olmam gibime geliyor. Üstte saydığım firmalar ilk etapta internet bağlanana kadar sorun olursa beni uğraştırır ve üzer gibi geliyor müşteri memnuniyesi ve müşteri hizmetleri konusunda.
Hattınız kaç Mbps destekliyor? Türkiye de 500 Mbps destekleyen daire yok gibidir. Vodafone da taahhüt ne kadar?

Hattınız kaç Mbps destekliyor? Türkiye de 500 Mbps destekleyen daire yok gibidir. Vodafone da taahhüt ne kadar?
Hattım 100 Mbps kadar destekliyor. Hiç yoktan 6 ay bu üst limitten bedava hız alsam kardır. Taahhüt 24ay.
Ayrıca Evde 99 diye bir kampanyası var Vodofon'un oda aklımı çok çeliyor 24 ay taahhüt ile 99TL fiyata 99Mbps internet veriyor SINIRLI sayıda yazıyor ne kadar doğru bilemem araştırmak lazım.

Ben türksat kablonet kullanıyorum 100mb hızda hızıma 75 tl ödüyorum tv ile beraber yeni gelene de 89 tl yüz güldüren adında bir kampanyası var önerim bu yönde.

Ben türksat kablonet kullanıyorum 100mb hızda hızıma 75 tl ödüyorum tv ile beraber yeni gelene de 89 tl yüz güldüren adında bir kampanyası var önerim bu yönde.
Onuda araştırdım ama ücretlendirme kısmı kafamı karıştırdı bu pakette. Ya kotalı alıyon fiyat içinde yada akıllı sınırsız diye birşey. Bu akıllı sınırısz atıyorum 100GB dowload'ı geçince 15-20 Mbps hızlara düşürüyor olmasın interneti ? Birde insana 3 farklı kutu kiraliyor 9-6-3 TL fiyatlarla kutular arızalanır veya bozulursa min 50TL faturaya yansıtılır flan gibi maddeler görmüştüm o yüzden çok teferruhatlı geldi bu Kablonet bana. Açık ve net tek bir fiyat koy hepsi içinde olsun karman çorman birşey.

1570573313144.png

Bak şimdi buldum başka yerde gezerken. Akıllı sınırsız buymuş. 100 Mbps hızı bana gece 12 ile akşam üstü 7 arası veriyor. Tam internete ihtiyaç duyduğum yoğun anlarda 25 Mbps'a kadar veriyor onuda 5 Mbps kayıpla verse ne anladım ben o işten.
1570573630105.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı