Ev yapımı FFB direksiyon seti yapımı

ouzdmr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba abilerim, bu malzemeler ile direksiyon seti yapacağım. Sizce elektronik anlamda bir sorun var mı?

Arduino Leonardo klon.
Jumper kablolar.
10k pot (gaz, fren, debriyaj)
24v 0.10 amper 2 fan (80×80×25mm)
24v 20 amper metal güç kaynağı.
Omron 2000 Pulse.
24v 100 watt MY6812 DC motor.
BTS7960 43 amper motor sürücü.

Merhaba abilerim, bu malzemeler ile direksiyon seti yapacağım. Sizce elektronik anlamda bir sorun var mı?

Arduino Leonardo klon.
Jumper kablolar.
10k pot (gaz, fren, debriyaj)
24v 0.10 amper 2 fan (80×80×25mm)
24v 20 amper metal güç kaynağı.
Omron 2000 Pulse.
24v 100 watt MY6812 DC motor.
BTS7960 43 amper motor sürücü.
Pot yerine rotary encoder veya çok turlu potansiyometrelerden kullan, normal potansiyometre ile hassas ölçüm yapamazsın.

Sorun yok donanımda. Yalnız ppr olarak 400 üstü yeterli biliyorsunuzdur. Bütçe için.

Jumper yerine ethernet kablosu vs gibi şeylerin içinden geçirebilirsiniz pedaller için.

Bir sorun olursa etiketleyebilirsiniz. Affan hocam pek bakmıyor bu aralar. Konuyu ben de direkt googlede gördüm.

Sorun yok donanımda. Yalnız ppr olarak 400 üstü yeterli biliyorsunuzdur. Bütçe için.

Jumper yerine Ethernet kablosu vs gibi şeylerin içinden geçirebilirsiniz pedaller için.

Bir sorun olursa etiketleyebilirsiniz. Affan hocam pek bakmıyor bu aralar. Konuyu ben de direkt Google'da gördüm.

Anladım. Pedalların yerlerini ayarlamayi direksiyon hallolduktan sonra girismeyi düşünüyordum. Bilgisayar alacağım yakinda onu bitirince yapacağım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı