Evcil Hayvanları Olanlar Onlara Bir Daha Sarılsın

9 yaşında köpeğim var ve bunu ağlayarak yazıyorum, 1-2 sene sonra maalesef o kara gün gelecek ömrü gereği 🥺😭 Acısı çok olacak çünkü en iyi dostum o benim beraber büyüdük :(. O köpeğimin yavrusu gözlerimin önünde ölmüştü ne yazık ki.
21 yaşındayım. 10 yaşına bastı köpeğim bu sene. 8 senedir salık gezer gelir,biraz haytadır. Yaşlandığının ben farkındayım,yavaş yavaş çöküyor tek isteğim eceliyle ölmesi,eceliyle ölürse gideriz aslan gibi gömeriz. Ama bende ya eceliyle ölmezse korkusuyla yiyip bitiriyorum kendimi. Ya araba çarparsa ya köpeklerle kavga ederse ya bişey olursa diye.

21 yaşındayım. 10 yaşına bastı köpeğim bu sene. 8 senedir salık gezer gelir,biraz haytadır. Yaşlandığının ben farkındayım,yavaş yavaş çöküyor tek isteğim eceliyle ölmesi,eceliyle ölürse gideriz aslan gibi gömeriz. Ama bende ya eceliyle ölmezse korkusuyla yiyip bitiriyorum kendimi. Ya araba çarparsa ya köpeklerle kavga ederse ya bişey olursa diye.
Dün ne yazık ki hasta olduğu için doktora götürdük ve parazitlenmiş, kasıkları birbirine yapışmıştı. Bir gün daha geç götürseydik ölecekti :( Zar zor yemek yiyordu ama ailede en çok benimle sevgi bağı olduğu için onu yedirdim kendine geldi biraz. Bizim köpekte yavaş yavaş son zamanlarında gibi. Eceliyle ölmesini ben de isterim. Acı çekerken görürsem kalbim öyle bir acır ki anlatamam :(

Bilen bilir geçen ay kaybettim kızımı.Keşke hixc gitmeseydi.

Dosya Ekleri

• Adsız tasarım.jpg
    Adsız tasarım.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı