Evcil kedinin aylık harcaması ne kadar olur?

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
Daha deminde bı konu açmıştım fakat silindi kedimi satmak istemiyorum aslında tabii ona aylık 60 TL bütçe ayırabiliriz tek. Bana aylık 60 TL maks tutucak bir liste hazırlayabilir misiniz?
Bir de asıl problem mobilyaları ve koltukları çizermi çözerse annem her türlü satmamı istiycektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çizer, dikişleri söker. Kedi bu, yapar. Masrafı da yavru kedinin aşıları dışında ortalama 70 lira civarı. Yetişkin olunca da ekstra 1 kilo yem ekleyin, 110 civarı oluyor aylığı.

Bizimki 2 aylık iken anca bir ayda yarım kilo mama yiyordu 2 öğün olarak fazla vermemeye çalış zaten British şişiyorlar.

Bizim 10 aylık Scottish Fold kedimiz var ilk başlarda çok hareketli iken büyüdükçe yavaşlıyorlar.

Mobilyalara çıkarken tırnakları girebilir ama özellikle yapmaması için kedi tırmalama tahtası alınabilir.

Son düzenleme:
Aşısı var, maması var, ödülleri var. Bazen hastalık durumları oluyor. Bakamayacağınız bütçelerle girmeyin günahlarına, 60 TL komik bir rakam maalesef.
Aşıyı bir kere yaptırıyorsunuz zaten, mama olarak aşırı kaliteli mama kullanmamak soru değilse aylık 100 TL gideri olur.
Benim evimde 3 kedim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…