Evde çok canım sıkılıyor

Lopy

Centipat
Daha fazla  
14 yaşındayım. Liseye geçeceğim. Evde yapacak bir aktivitem yok. Bilgisayardan başka yazın başında çalışacağım umuduyla bir kursa falanda yazılmadım. Çok iş aradım ama bulamadım. Havalar sıcak. Hiçbir şey yapasım da gelmiyor. Ancak akşamları arkadaşlarla dışarıya çıkabiliyorum sıcaklardan dolayı. Bir çözüm var mı acaba?

14 yaşındayım. Liseye geçeceğim. Evde yapacak bir aktivitem yok. Bilgisayardan başka yazın başında çalışacağım umuduyla bir kursa falanda yazılmadım. Çok iş aradım ama bulamadım. Havalar sıcak. Hiçbir şey yapasım da gelmiyor. Ancak akşamları arkadaşlarla dışarıya çıkabiliyorum sıcaklardan dolayı. Bir çözüm var mı acaba?
Spora yazıl ben de senin gibi çok sıkılıyordum spora yazıldım en azından 1 2 saat gerçekten zevkli geçiyor.

Bu havalarda çalışanda sıkılıyor oturanda sıkılıyor ne yaparsan yap bu havalar insanın enerjinisini alıyor.

Yapabileceğin çok şey var: Evde spor yap, kitap oku, sanat öğren, dizi/anime izle. Bende senin yaşındayım, geçen yaz aynen böyleydim fakat spora yazıldım, kitap okumaya, resim çizmeye ve anime izlemeye başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı