Evde ders çalışmak mı yoksa kütüphanede ders çalışmak mı?

Atilla4715

Femtopat
Daha fazla  
2 haftadır evde ders çalışıyorum. Geçen hafta hastaydım dershaneye gidemedim. Bu hafta da hem ara tatil hem de bayram dolayısıyla gitmedim. Normalde dershanenin kütüphanesine gidip ders çalışıyordum. Sizce evde ders çalışmak mı yoksa kütüphanede ders çalışmak mı?

Evde sessiz ve rahat çalışma ortamı varsa evde de çalışılır.

Nerede derse iyi yoğunlaşabiliyorsan orada. Ben dışarda kafede filan konsantre olamıyorum mesela.

Evde benim masada bilgisayarım var her ders çalışmaya başladığımda illa dikkatim dağılıyor, odak sürem daha kısa oluyor kütüphanede çalışmama göre. O yüzden ben kütüphaneyi tercih ediyorum.

Nerede derse iyi yoğunlaşabiliyorsan orada. Ben dışarıda kafede filan konsantre olamıyorum mesela.

Ben dershanenin kütüphanesinde derse fazla odaklamıyorum bir saatten sonra sıkılıyorum dikkatim de dağılıyor.

İkisini de dene hangisinde erken sıkılıyorsan bil ki o sana uygun ders çalışma ortamı değildir.

Benim de masamda bilgisayarım var ben ders çalışırken kaldırıyorum onu bir yere saklıyorum öyle ders çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…