Evde hazırlamalık yemek önerisi

Maalesef IBAN'ım yok Papara varsa atayım.

Sanırım ailem 2 3'ünde kalacaklarmış sonum ölüm.
Paparam varda uzun zamandır kullanmadım vala uğraşamam. Varsa bi iban gönder atayım git bimden noodle al. Yada 1 2 yumurta 1*2 domates menemen yaparsın.

Buzdolabında sadece bir tane kabak var onunda ortası kapkara olmuş kesince bir varlık çıkar herhalde içinden.
Dostum evde mutlaka para vardır, git 6'lı noodle al bence. Yani bilemedim bende ama.

Paparam varda uzun zamandır kullanmadım vala uğraşamam. Varsa bir IBAN gönder atayım git BİM'den noodle al. Ya da 1 2 yumurta 1*2 domates menemen yaparsın.

Yazık oldu o zaman bana en kötü karşıdaki restorandan kalanları isticem.

Dostum evde mutlaka para vardır, git 6'lı noodle al bence. Yani bilemedim bende ama.

2TL var olur mu?

Ya ailen sana hiç mi para bırakmadı? Ne bileyim en azından yemek falan yapsalarmış.

Bir tık sevilmeyen bir çocuğum maalesef 7/24 PC başındayım ve benimle çok konuşmazlar. Giderken haberde vermediler zaten.

Bir tık sevilmeyen bir çocuğum maalesef 7/24 PC başındayım ve benimle çok konuşmazlar. Giderken haberde vermediler zaten.
Az çok anlayabiliyorum hocam sizi. Yani ne desek boş bu saatten sonra. Beklemekten başka çareniz yok gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…