Evde istenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu durum sadece dinin kurallarında vardır ama birisi sırf kuranın bu ayetini ihlal ediyor diye böyle şeyler yapamaz günahtır.

yok sevmiyorum, pek konusmuyoruz zaten,kendilerini sadece sabah kahvemi almaya giderken görüyorum.

Üniversitesi hedefin yoksa iş bul ve çık evden. Boş yere üniversite okumanın faydası yok.
aslında gitmek istiyorum ama çalişirken zorlaniyorum.

Ailen biraz yaşlansın kız çocuklar öyle bir aranıyor ki. Aynı tutumu ileride sürdürmeleri imkansız.

yok sevmiyorum, pek konusmuyoruz zaten,kendilerini sadece sabah kahvemi almaya giderken görüyorum.

aslında gitmek istiyorum ama çalişirken zorlaniyorum.
Hocam eğitim durumunuz çok kötü etkilenmiş. Hangi bölümdesiniz? Sayısal,sözel vb? Önerim dile çalışmanız. Çünkü diğerleri zor olabilir sizin için.

Hocam eğitim durumunuz çok kötü etkilenmiş. Hangi bölümdesiniz? Sayısal,sözel vb? Önerim dile çalışmanız. Çünkü diğerleri zor olabilir sizin için.
bu sene 500k yaptım sayısalda 300 e çekip diyetisyenlik yazmayı düşünüyordum ama işte bu olaylar daha kötü duruma gelınce ondan da ümidi kestim gibi,suanda zorla da olsa çalişiyorum bu senede olmazsa 4 yillik, mecburen 2 yıllık yazıp evden ayrılıcam.

Geleceğin için çalış çalışırsan hayatının daha iyi olacağına inan ve bu motivasyonla iyi bir üniversiteye git.

Yani başını kapatma olayını bu kadar büyütmemeliydin bence sineye çekip üniversiteye başka şehire gidince istediğin gibi takılırdın yanlış yapmışsın o evden hayır gelmez artık sana hamama git falan bunları ben duysam evden giderdim.

6. sınıfta seni baska okula gonderırız arkadaslarından ayırırız dediler basını kapatmazsan
Hocam kızmayın ama iyi ki böyle dinci bir ailem yok, düşüncesi bile insana allah korusun dedirtiyor
Ve kesinlikle ailenin yaptığı çok yanlış ya abi bi insan isterse kapanır isterse kapanmaz hatta isterse ateist olma bile hakkı var sanane gerçekten şükür ediyorum bazen aileme
Neyse uzatmayacağım ama ileride kesinlikle böyle dinci bir kadınla evlenmeyeceğim ve çocuğum olursa laikliğin önemini iyice anlatacağım

24. Madde​

VI. Din ve Vicdan Hürriyeti
Herkes, vicdan, dini inanç ve kanaat hürriyetine sahiptir.
14 üncü madde hükümlerine aykırı olmamak şartıyla ibadet, dini ayin ve törenler serbesttir.
Kimse, ibadete, dini ayin ve törenlere katılmaya, dini inanç ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; dini inanç ve kanaatlerinden dolayı kınanamaz ve suçlanamaz.
İstiyorsanız ailenizi şikayet edin öyle bir şey yapmaya hakları yok @507320

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…