Evde kaybolan Mi Band 5 nasıl bulunur?

• Konuyu başlatan sethr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 7B

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, 2 gün önce babam evde iş yaparken Mi Band 5 cihazını kaybetti. Cihazın şarjı hala var ve eve gelince Bluetooth bağlanıyor. Şu an sınavlarım olduğu için bütün evi alt üst edemiyorum o yüzden varsa cihazın özelliklerinden yararlanmam lazım. Titreştirince çok az bir şey titreştiği için anlamak zor oluyor. Başka bir öneriniz var mıdır? Yerinin yakın ya da uzak olduğunu belirten bir uygulama vs.

Selamlar, 2 gün önce babam evde iş yaparken Mi Band 5 cihazını kaybetti. Cihazın şarjı hala var ve eve gelince Bluetooth bağlanıyor. Şu an sınavlarım olduğu için bütün evi alt üst edemiyorum o yüzden varsa cihazın özelliklerinden yararlanmam lazım. Titreştirince çok az bir şey titreştiği için anlamak zor oluyor. Başka bir öneriniz var mıdır? Yerinin yakın ya da uzak olduğunu belirten bir uygulama vs.

"Mi Fit" uygulamasında bul seçeneği, Mi Band'ın ayarlarında vardı ama sadece titretiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenliklerin kullandığı dedektörler bulabilirsin.

Gece saat 3'te bütün kapıları camları kapatıyosun 0 ses ortamı oluşturuyosun. Daha sonra eline bir ses cihazı alıyosun (deprem enkazlarında kullanılan). Sonra Mi Fit üzerinden cihazımı bul diyosun. Ses ne tarafa doğru gittikçe yükseliyorsa o taraftalarda arıyosun. Bu kadar.

Hocalarım sınavlarımdan dolayı çok detaylı arayamıyor olduğumu belirttim orada. Herhangi bir alternatif, işimi kolaylaştıracak bir durum varsa söylemenizi rica ettim gidip arayacağım zaten sırf cevap yazmış olmak için yazmazsanız sevinirim.

Hocalarım sınavlarımdan dolayı çok detaylı arayamıyor olduğumu belirttim orada. Herhangi bir alternatif, işimi kolaylaştıracak bir durum varsa söylemenizi rica ettim gidip arayacağım zaten sırf cevap yazmış olmak için yazmazsanız sevinirim.
Ortam çok sessizken Mi Fit uygulamasından bul seçeneği ile arayabilirsin. Daha başka bir seçenek yok heralde.

Geri
Yukarı