Eve altyapı çektirmek

Votakeee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba biz sıfır ev aldık yeni ev olduğu için evde port yok nasıl çektirtirim? Önceden TT abonesiydim 6 ay önce aradım nakil için talep oluşturdular dediler 6 ay içinde gelecek dediler 6 ay geçti hala gelen yok. Superbox için aradım ama vermediler. Redbox'u aradım geldiler test yapmadan kurup gittiler. 0.1 Mbps hız alıyordum 10 gün boyunca çözmediler. 14 gün içinde cayma bedeli yok dediler. İptal ettim 350 TL cayma bedeli ödedim. TurkNet, Millenicom, NetSpeed falan altyapı çeker mi? Gelibolu un merkezindeyim. Superbox bile vermiyorlar. Burada tek hat olarak Turkcell çekiyor. 10 Mbps falan değer alıyorum ama Superbox vermiyorlar. Altyapı için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence altyapı için sizin yapabileceğiniz hiçbirşey yok . Çünkü Kahramanmaraş merkezde bu sorunu yaşayan bir sürü arkadaşım var . Onlarda bir sürü yola başvurdular fakat çözüm yolu olmadı

Neden 350 tl bedel ödediniz?
Eğer altyapı yoksa ücretsiz TT cayabilirsiniz bu arada.

İfadeler: Dot
Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe vermelisiniz. Apartman sakinleri olarak toplu verirseniz daha hızlı sonuca ulaşırsınız. Ek olarak Twitterdan Ümit Önal’a mesaj atarak sorununuzu belirtin. Her gün müşteri hizmetlerini arayarak durumu kontrol ettirin.

Müstakil ev almışsa süreç nasıl işler? Mahalle sakinleri olarak mı dilekçe verecekler/vermeliler?
Hayır. Sadece müstakilde oturan dilekçe vermelidir. Müstakil evlere fiber altyapı çekmiyorlar. Muhtemelen apartmana kıyasla daha hızlı sonuca ulaşılır. Çünkü bakır altyapıyı tahta direkler vasıtasıyla çekebiliyorlar.

İfadeler: Dot
Bizim bina 9 kişilik bir apartman bina yeni olduğu için 4 kişi oturuyor geriye kalan 5 kişi yazlık olarak kullanıyor 4 kişi olarak 3 kişi başvuru yaptık redboxu çekmediği için destek talebinde bulundum 0.1 Mbps alıyordum 10 gün çözmediler 14 gün dolmadan iptal ettirdim 650 TL + 81 TL fatura çıkardılar dedilerki 200 TL +80 TL faturayı ödeyin ya da 850 TL lik bi cayma bedeli gelecek dediler zaten Superbox vermiyorlar internetsiz kaldık.
Twitt olarak her şeyi attım BTK'ya bile başvurdum bir şey yapmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…