Event 642 hatası

ibrahimseker01

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Benim PC mavi ekran hatası alıyordu format attım bir sıkıntı yok şu an bildiğime göre. Ancak Event 642 hatası alıp bilgasayar kapanıyor. Ve çözemedim şimdi birkaç fotoğraf ekiyeceğim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20200731-WA0031.jpeg
    IMG-20200731-WA0031.jpeg
    367,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG-20200731-WA0028.jpeg
    IMG-20200731-WA0028.jpeg
    355 KB · Görüntüleme: 20
Sistemde eksik veya bozuk dosya var ise onu bulup düzeltmeye çalışacaktır. Burada kimse bilgisayarınıza zarar vermek istemez merak etmeyin :D

Size teşekkür ederim dosyaları onarfı sizden bir ricam daha olacaktı PC'deki virüs var mı nasıl anları ve nasıl kaldırırım çok ama çok teşekkür ederim💙💜

Malwarebytes Anti-Malware: Thank you for downloading Malwarebytes for Windows | Malwarebytes
Kaspersky Total Security: https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/total-security-free-trial#download

Bunlar piyasadaki en kaliteli Anti-virüslerdir bu ikiliyi kurup tarama yapın daha sonra herhangi birini isterseniz silebilirsiniz. Bence ikisiyle de tarama yaptıktan sonra Malwarebytes silebilirsiniz. Ama öne taratın.
Not: Kaspersky Total Security linkinde aşağıdaki Kaspersky Total Security Download yazan kısma tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı