Evercool CS1230RGB alınır mı?

Evercool CS1230RGB isimli fanı resimde görmüş olduğunuz 3 pine taksam çalışır mı?

Dosya Ekleri

• pin.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 41
Hocam güzel ürün fakat 6 pin PSU dan gelen kablo değil mi? Fan devrini kontrol etmek imkansız olacak sanırım. Dark Solid 12cm FRGB Kasa Fanı (Dark Diamond Pro Yedek Fanı) (DKCF126F) | Teknobiyotik
Bunu düşünüyorum onun yerine.
@callmebau
Hocam araştırdım kumandalı kit ile çok iyi oluyormuş 3 fan 200 veya 2 fan 150 civarına bişey önerirmisiniz? Orda referans yazılan modeller stok da bulunmuyor.

Son düzenleme:
RENK OLARAK MÜKEMMEL SADECE
Fan bağlama ile ilgili pek bilgim yok fakat bir şey sormak istiyorum. Molex girişi ve 3 pinli demişsiniz anakartta pin yerleri dolu oldugunu farz edim sadece molex kablosuna taksak bir şey değişir mi? veya çalışır mı cevaplarsanız sevinirim

RENK OLARAK MÜKEMMEL SADECE
Ürünü satın alıp bilgisayara taktım fakat mağaza sayfasında gösterilen renkle alakası yok, mavi renk aşırı derecede sönük. Kırmızı, turuncu, yeşil, mavi renkte nefes alır biçimde çalışıyor. 1000 rpm hızla dönüyor performansı gayet iyi fakat görünüm açısında hayal kırıklığına uğratabilir.

Full hızda döner ayarlayamazsınız. Maks 1000 RPM döndüğü için pek fark da olmaz diye düşünüyorum.

rpm hızı değilde Hava akışı (cfm) hızına bakmamız lazım. 1000 rpm dönüyorsa 32 cfmyi geçmiyordur diye tahmin ediyorum

Full hızda döner ayarlayamazsınız. Maks 1000 RPM döndüğü için pek fark da olmaz diye düşünüyorum.
max 1000 rpm hızında döndügü icin demişsiniz, bunun molexle bir ilgisi yok değil mi ? yani fanın hızı mı 1000 rpm destekliyor?

max 1000 rpm hızında döndügü icin demişsiniz, bunun molexle bir ilgisi yok değil mi ? yani fanın hızı mı 1000 rpm destekliyor?
Aynen molex ile ilgili değil. Fan devri maksimum 100 RPM öyle deniyor. Bu hızda çok çok ses olacağını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…