Everest EWN-622N iyi mi?

efe.dogan7

Hectopat
Yer
Tuzla/İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Yeni PC aldım. Bütçeyi zorladığım için Wi-Fi adaptör alamadım ve eskilerden Everest'in ewn 622n modelini buldum. İşime yarar mı? Yakın zamanda değiştiririm. İnternette hiçbir makale bulamadığım için size soruyorum. Sürücü vb. sorunları yaşar mıyım? Ortalama kaç ping alırım? İnternet 26 Mbps.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabı aslında kendin vermişsin, yakın zamanda değiştireceksen idare eder. Alacağın pingi tahmin etmek zor kendin test etmelisin. İnternetin hızı ile ping tahmin edilemez. Ayrıca hangi oyunda, sunucuda?

Sürücü sorunu yaşayacağını düşünmüyorum. Bilgisayar yanında değil mi? Takıp deneyebilirsin aslında bu soruların çoğu PC'nde denemen gereken şeyler...

Şu anlık iş görebilir ama yenisini geciktirmeden alın isterseniz bilgisayarın olduğu odaya modemden kablo çekin daha iyi internet hızı alırsınız.

Cevabı aslında kendin vermişsin, yakın zamanda değiştireceksen idare eder. Alacağın pingi tahmin etmek zor kendin test etmelisin. İnternetin hızı ile ping tahmin edilemez. Ayrıca hangi oyunda, sunucuda?

Sürücü sorunu yaşayacağını düşünmüyorum. Bilgisayar yanında değil mi? Takıp deneyebilirsin aslında bu soruların çoğu PC'nde denemen gereken şeyler...
Pc'yi daha almadım sipariş verdim 1-2 güne gelir.
Şu anlık iş görebilir ama yenisini geciktirmeden alın isterseniz bilgisayarın olduğu odaya modemden kablo çekin daha iyi internet hızı alırsınız.
Bakarım,teşekkürler.

Evdeki laptopta denesem sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı