Everest mouse iyi midir?

pecete

Picopat
Yer
PEÇETELİK
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhabalar. O siyah kötü mouselerden kullanıyorum ve artık bıktım yeni mouse alma vaktim geldi ama bütcem kısıtlı 60 TL bir bütçem var ve o fiyata kalitesini bilmediğim ama görünüşü güzel bir mouse buldum.

Şu anki kullandığım mouse de.

2 Side aynı marka ama bu internet kafe mouse si gibi ve değiştirmek istiyorum sizce bu fareyi alınır mı(ilk baştaki ) eğer kötüyse de bana 60 TL'ye bir ışıklı mouse önerir misiniz ( görünüşü güzel olursa sevinirim ) eğer kalite farkı çoksa bütcem 70 TL'ye çıkabilir.

Teşekkürler.

Merhabalar. O siyah kötü mouselerden kullanıyorum ve artık bıktım yeni mouse alma vaktim geldi ama bütcem kısıtlı 60 TL bir bütçem var ve o fiyata kalitesini bilmediğim ama görünüşü güzel bir mouse buldum.

Şu anki kullandığım mouse de.

2 Side aynı marka ama bu internet kafe mouse si gibi ve değiştirmek istiyorum sizce bu fareyi alınır mı(ilk baştaki ) eğer kötüyse de bana 60 TL'ye bir ışıklı mouse önerir misiniz ( görünüşü güzel olursa sevinirim ) eğer kalite farkı çoksa bütcem 70 TL'ye çıkabilir.

Teşekkürler.

Everest fare F/P ürünü fakat pek önermem. Daha önceden Everest SGM X7 Pro kullanmştım (4 yıl) sadece fare imleci kendi kendine hareket ediyordu en son sinirden yere fırlatmıştım :D.

Son düzenleme:
Philips, Everest'ten daha iyidir ancak biraz daha para biriktirip Logitech'in 150-200 TL'lik modellerine bakın derim. Şimdilik sizi idare eden bir mouse varsa almayı düşündüğünüz 50tllik mouse'un ondan daha fazla performans vereceğini düşünmüyorum.

Önerim:

Daha ucuz olsun derseniz:

Ancak ikisinde de garanti vermem, önermem. Firmanın garantisi de malum :)
Görüşüm, bir sefer alın 50tl 100tl fazla para verin uzun süre götürsün.

Hocam everestmi daha kaliteli bu mouse mi bana örünüş önemli biraz ama daha kaliteliyse değerlendiririm. (Ne yazacağımı bulamadım )

Görünüş.

Görünüşe aldanma bence 3 ay sonra bozuluyor ve mouse elinde duracak görünüş değil eline oturup kaliteli olması önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı