Everest Rampage Cobra Gaming kasa alınır mı?

Kasa belki ama o PSU asla kullanılmamalı. Özellikle güncel sistemleri Everest marka bir PSU'ya emanet etmeyin. Pişman olursunuz.

Hocam gerçekten anlamıyorum bu yazdıklarınızınya sadece bendemi böyle acaba yaklaşık 6 yıl önce bi kasa toplamıştım everest kasa ve psu vardı içinde 400w 6 yıl hiç sıkıntı olmadan kullandım daha geçen günlerde yeni ekran kartı aldım ve artık yetmediği için değiştim kullandığım 6 yıl içinde ne şimşekler çaktı ne yüksek voltajlar geldi banamısın demedi psu kasasınıda halen kullanıyorum gayet sağlam.

Son düzenleme:
Hocam gerçekten anlamıyorum bu yazdıklarınızınya sadece bendemi böyle acaba yaklaşık 6 yıl önce bi kasa toplamıştım everest kasa ve psu vardı içinde 400w 6 yıl hiç sıkıntı olmadan kullandım daha geçen günlerde yeni ekran kartı aldım ve artık yetmediği için değiştim kullandığım 6 yıl içinde ne şimşekler çaktı ne yüksek voltajlar geldi banamısın demedi psu kasasınıda halen kullanıyorum gayet sağlam.
Kasa sağlam tamam ona lafım yok ama kablolamayı nasıl yaptın ben hala dağınık kullanıyorum yapamadım kablolama

3yıldır kullanıyorum ve bakıyorumda her kafadan bir sallama şuan sistemim i7 9700k rtx 2070 16 ram ile kullanıyorum psu yeni değiştiricem overclock için. Klasik milletim herkez bişi sallıyor. Ne kabloda sıkıntım oldu ne görüntüde gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı