EVEREST Rampage Dagger SMX-R6 Fare nasıldır ?

ozansss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni PC toplamayı düşünüyorum. Genellikle yarış, strateji ve FPS oyunlarını oynarım. İnternetimiz kötü olduğu için pek online oyun oynamam. Fakat güzel bir oyuncu faresi istiyorum. Bütçem maksimum 150 TL başlıktaki fare hakkındaki yorumlarınızı (hatta rampage firması ) bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar yeni PC toplamayı düşünüyorum. Genellikle yarış, strateji ve FPS oyunlarını oynarım. İnternetimiz kötü olduğu için pek online oyun oynamam. Fakat güzel bir oyuncu faresi istiyorum. Bütçem maksimum 150 TL başlıktaki fare hakkındaki yorumlarınızı (hatta rampage firması ) bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ceza yedim yeni hesapla geldim. Evereste fiyat performans ürünü diyorlar fakat benimde o fareye 150 tl veresim gelmiyor. Makrolu olması hoşuma gider steelseries rival 100 de makro var galiba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı