Everest Rampage KB-R01 Tuş Kombinasyonu Sorunu

alpaslan016

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Counter oynarken skoruma bakmak için CTRL'ye basılı tutunca yukarıdan aşağı skor tablosu sürekli yenileniyor. Metin 2'de ise WASD tuşlarından mesela W'ye basılı tutunca karakter ilerliyor, duruyor ve bu sürekli tekrarlanıyor. Çözümü yoksa yeni bir klavye alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
everestin klavyelerini zaten sevmem adamlar hadron gibi markalarla sadece ana renk farklı olarak birbirinin aynısı modeller gönderiyor frisby-hadron-everest 3lüsünün klavye ve farelerini tavsiye etmem(yeni çıkanlar hariç everest için)

çok zaman geçmiş ama aynı klavyede aynı sorunu yaşıyorum. bf5 oyununda koşarken w + shift ile hızlı koşuyorum ama sanki elimi w tuşundan çekmişim gibi birden duruyor. tuşu bırakıp tekrar basmam gerekiyor

Çok zaman geçmiş ama aynı klavyede aynı sorunu yaşıyorum. BF5 oyununda koşarken W + Shift ile hızlı koşuyorum ama sanki elimi W tuşundan çekmişim gibi birden duruyor. Tuşu bırakıp tekrar basmam gerekiyor

Senin sorunun kolay. FN + Q tuşuna bas, düzelir. Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Meğerse "@" yapmaya çalışırken FN+Q ya basıp klavye ayarını değiştirmişim. Aslında üstteki arkadaşta da sorun. Aynı ama o soralı 5 yıl olmuş, halletmiştir herhalde.

Geri
Yukarı