Everest Rampage KB-R88 vs KB-R04

Hangi klavye?

• Everest Rampage KB-R04

Oy: 4 33,3%
  • Everest Rampage KB-R88

Oy: 8 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    12

Baran00

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben iki klavye arasında kaldım. Biri Everest Rampage KB-R88, birisi Everest Rampage KB-R04. Sizce hangisini almalıyım?

Hocam ilk önce KB-R04 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye etmemekteyim ledlerinde bazı sorunlar oluştu bazı yerlerindeki ledler yanmamaya başladı Everest önerim değildir Logitech G103 veya G105 tavsiyemdir bütçene göre ayarlayabilirsin.

Hocam ilk önce KB-R04 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye etmemekteyim ledlerinde bazı sorunlar oluştu bazı yerlerindeki ledler yanmamaya başladı Everest önerim değildir Logitech G103 veya G105 tavsiyemdir bütçene göre ayarlayabilirsin.
Benimde kafam karıştı. Bazıları kb-r88'e çok iyi diyor, bazıları ise everest alma diyor. Henüz evereset mousemda bir sorunla karşılaşmadım. Senin klavyen de çıkan sorunu garantiye göndererek çözemedin mi? Kullanıcı hatası felan mı dediler? Logitech görüntü olarak pek hoşuma gitmiyor.

Bütçene göre Logitech veya A4tech(Bloody) ürünleri seç, Evereste dokunduğun anda bile dandikliği anlaşılıyor.
G103 ve G105 in yan tarafındaki makrolara basıyorsun başta alışana kadar 2 haftaya alışınca güzel klavyeler.Ama o 1-2 hafta zor geçiyor hele oyun oynuyorsan Ctrl yerine sürekli elin makro tuşuna gidiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı