Everest Rampage macromy KB-R33 yazılımsal tuş algılama sorunu

trgtckr

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Veri Giriş Personeli
Everet Rampage macromy kb-r33.

Tüm tuşlarını test ettim. Sağlıklı çalışıyor. Sıkıntılı durum tam olarak oyunlara girdiğimde başlıyor.
Minecraft'ta yürümek için "W" tuşunu kullanırken karakter bir yürüyor bir duruyor dura dura devam ediyor. Tuşa basılı tuttuğumda, longdark, subnautica, The Forest hepsinde farklı tuşlarda aynı sıkıntıyı çekiyorum. Mesala the foresstte bir itemi yerden almak için "e"tuşunu kullanırken yerden almak için bir çember çıkar o çember tamamen dolana kadar item alınmaz. Çember yarıya kadar doluyor tekrar almaya çalışıyor e tuşuna basılı tuttuğumda. Oyunlar haricinde.
Klavye ile yaptığım işlemlerde sıkıntı yok fakat dediğim gibi klavyem kendini aştı ürünü alalı 3 ay oldu fakat üzmeye başladı.
Başına böyle bir olay gelen ve çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

5.jpg

Arkadaşlar sorunumu yine teknopatın diğer sayfalarını gezerken keşfettim klavyeyi tavsiye eden bir arkadaşımız Fn tuşu ile W,Q harflerine bastığımızda macro olarak çalışıyomuş tek tek saniyede tıklıyomuş o harflere ben çözdüm aynı dert birinin başına gelirse sizde bu makaleye ulaşıp çözün .
Fn+W veya Fn+Q Klavyenin Defult Macroları imiş .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı