EVGA FTW3 Ultra RTX 3080 nasıldır?

Allah aşkına şu kartları nereden alıyorsunuz?:) Amazon global'den RTX 3080 olarak aratıyorum sadece RTX 2080 Ti çıkıyor.
amazon.de 'den aldım hocam. Şu an kalktı ürünler ama sipariş verenlerin siparişi duruyor ve kargo için tarih verilmedi hala 😊
Çok üst düzey bir sistem olmuş. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam. Umarım bu darboğaz olayları canımı sıkmaz ve Ryzen 9 3900X aldığıma pişman olmam.

Allah aşkına şu kartları nereden alıyorsunuz?:) Amazon global'den RTX 3080 olarak aratıyorum sadece RTX 2080 Ti çıkıyor.
Bende arattım şimdi çıkmıyor. Google de yazınca çıkıyor arkadaşın aldığı kart stokta kalmamış heralde o yüzden amazonda çıkmıyor

ROG almadığıma pişman olmak istemiyorum sadece hangi marka olursa olsun üst versiyonunu alacaktım. 😊
İkisinin asıl farkı marka ve tasarım hocam, kendim ASUS'un yazılımını ve tasarımını daha şık buluyorum, ikiside üst sınıf soğutma factory OC değerlerine sahip olduğu için performans farkı olmaz.

İkisinin asıl farkı marka ve tasarım hocam, kendim ASUS'un yazılımını ve tasarımını daha şık buluyorum, ikiside üst sınıf soğutma factory OC değerlerine sahip olduğu için performans farkı olmaz.
Bakalım ürün parayı hala çekmediler. Rog Strix siparişe açılırsa belki bunu iptal edip onu sipariş veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı