Evga/Galax GTX 970 vs AMD R9 390?

ASUS'un son zamanlarındaki servisi REZALET. MSİ ise mallarına uzun zamanlı olarak görmüyor.

Kararımı Sapphir

ASUS'un son zamanlarındaki servisi REZALET. MSİ ise mallarına uzun zamanlı olarak görmüyor.

Kararımı Sapphire'den yana kullanayım o zaman :)

Sapphire R9 390X öneririm.
Teşekkürler

Peki ben 1080p'de oyun oynayacağım çoğu kişi 1080p için 390x ve 390 gereksizdir diyor doğru mudur?

Evet 1080P için fazla kartlar ama fazlasıda göz çıkarmaz :). Ultrada neredeyse her oyunda 60+ FPS alırsınız 390X ile.

Doğru söylüyorsunuz hem ileride çıkacak çok daha güçlü oyunlarıda kaldırarak beni çok uzun yıllar boyunca idare edebilir.

Peki şöyle bir şeyden kuşkum var Nvidia yazılım ve teknoloji konusunda Amd' den çok üstün diyorlar bu benim aklıma takıldı. Doğru mudur?

Teşekkürler bayağı indirimdeymiş :)

Hem evet hem hayır diyebilirim :). NVIDIA oyun desteği konusunda daha önde ve her oyun için driver çıkarıyor (tabi bazılarının hiçbir etkisi olmuyor). Özel grafik programları kullanmıyorsanız 390X almak daha mantıklı. Tek istediğiniz FPS ise.

Hem evet hem hayır diyebilirim :). NVIDIA oyun desteği konusunda daha önde ve her oyun için driver çıkarıyor (tabi bazılarının hiçbir etkisi olmuyor). Özel grafik programları kullanmıyorsanız 390X almak daha mantıklı. Tek istediğiniz FPS ise.
Sadece oyun için bir sistem toplayacağım ve tek isteğim FPS değil aynı zamanda oyunun görünümüne vs. önem veriyorum. Sizin tercihiniz hangi ekran kartı olurdu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı