EVGA GTX 960 ACX 2.0 4 GB Amazon Black Friday Fiyatı

Arkadaşlar yakın zamanda ekran kartı alacak olanlar, bu ay sonu Amerika'nın meşhur Black Friday indirimleri başlıyor ve bu indirimlere Amazon da dahil. Evga'nın bu modeli geçen haftalarda 179 Dolar'a kadar geriledi. 520 TL civarı bir fiyat yapıyor. 4 GB Modeli (evet yanlış duymadınız) Şu an 224 Dolar'dan satılıyor ama 179 Dolar'a kesin inecektir.

FTW modeli'de(Yani OC.'lu Versiyon) 189 Dolar'a kadar gerilemişti, geçen haftalar da.

27 Kasım'a kadar ekran kartı almak isteyen ve Amazon üyeliği olanlar takibi kaçırmayın :)

1)EVGA GTX 960 4 GB SSC GAMİNG ACX 2.0+
http://www.amazon.com/EVGA-Installed-Backplate-Graphics-04G-P4-3967-KR/dp/B012NOWERC/ref=sr_1_4?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1446925316&sr=1-4&keywords=gtx+960&refinements=p_n_shipping_option-bin:3242350011,p_89:EVGA,p_6:ATVPDKIKX0DER

2)EVGA GTX 960 4 GB FTW GAMİNG ACX 2.0+
http://www.amazon.com/EVGA-Installed-Backplate-Graphics-04G-P4-3969-KR/dp/B015MW9D1W/ref=sr_1_3?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1446925316&sr=1-3&keywords=gtx+960&refinements=p_n_shipping_option-bin:3242350011,p_89:EVGA,p_6:ATVPDKIKX0DER

Paylaşımınız için teşekkürler. Aslında şuan için aman aman bir indirim söz konusu değil bana kalırsa, an itibariyle mevcut dolar kuru ile yapılan hesapta gümrükte ödenen vergiler vs. dahil olarak total fiyat 786 yapıyor. Kabaca sonradan çıkacabilecek fer'i masrafları da hesaba katarsak 800 diyebiliriz. Kartın Vatan fiyatı 1000 TL civarında, bu heyecana şuan değer mi ? Bence hayır ama dediğiniz gibi ilerleyen günlerde 179 dolara düşme gibi bir durum olursa o zaman tadından yenmez. Tekrar paylaşımınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım, esen kalın.

Donanımhaberdeki bir konuda gördüğüm kadarıyla Vektron EVGA nın yurtdışı ürünlerine artık garanti desteği vermiyormuş. Yani amazondan alınan ürünler Allah'a emanet. Olası bir coilwine veya arıza durumunda ya direkt EVGA ya göndereceksiniz yada ücretli tamirat yaptıracaksınız. Çok cazip bir fiyat olmadıkça almak pek mantıklı değil artık.

Donanımhaberdeki bir konuda gördüğüm kadarıyla Vektron EVGA nın yurtdışı ürünlerine artık garanti desteği vermiyormuş. Yani amazondan alınan ürünler Allah'a emanet. Olası bir coilwine veya arıza durumunda ya direkt EVGA ya göndereceksiniz yada ücretli tamirat yaptıracaksınız. Çok cazip bir fiyat olmadıkça almak pek mantıklı değil artık.

Evet Malesef Doğru Vektron ilgilenmiyor olabilir ama böyle bir durumda Amazon'la direk iletişime geçip ürünü geri gönderebiliyorsunuz. Mağdur etmiyorlar orası kesin :)

Evet Malesef Doğru Vektron ilgilenmiyor olabilir ama böyle bir durumda Amazon'la direk iletişime geçip ürünü geri gönderebiliyorsunuz. Mağdur etmiyorlar orası kesin :)
Tabi amazon ürünün arkasında lakin herhangi bir değişim durumunda USA ya gönderim ücreti size ait oluyor. Dönüşte de tekrar gümrükle uğraşması var.
Bu bir risk. Bu riski almaya deyermi deymez mi ona iyi karar vermek lazım.

Tabi amazon ürünün arkasında lakin herhangi bir değişim durumunda USA ya gönderim ücreti size ait oluyor. Dönüşte de tekrar gümrükle uğraşması var.
Bu bir risk. Bu riski almaya deyermi deymez mi ona iyi karar vermek lazım.

Aynen bu çok büyük bir risk, ayrıca bir de şans meselesi Türkiye'de 600 TL Fazla verip almaktansa bu riske girmeyi tercih ederim

Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz, arızalı ürünü geri gönderirken kargo ücretini biz ödüyoruz, ama Amazon dedim ya mağdur etmiyor ürün eline ulaşınca kargo ücretini kart'a geri yatırıyormuş.

Benim de kart alasım var ama şimdi sabredip yaza pascal çekeyim diyorum. Şimdilik GTX750Ti oynadığım tüm oyunları yüksek ayarlarda açıyor. Bana 40+ fps yetiyor.
Ağustos ayında sistem toplayıp skylake ve ddr4 ü kaçırdım yeni ekran kartlarını kaçırmak istemiyorum.

Benim de kart alasım var ama şimdi sabredip yaza pascal çekeyim diyorum. Şimdilik GTX750Ti oynadığım tüm oyunları yüksek ayarlarda açıyor. Bana 40+ fps yetiyor.
Ağustos ayında sistem toplayıp skylake ve ddr4 ü kaçırdım yeni ekran kartlarını kaçırmak istemiyorum.

Aynı dert'den muzdaribiz, bende temmuz-ağustos döneminde imzamda ki sistemin ana bileşenlerini aldım, pascal dönemini bekleyebiliriz ama Nvidia'nın açıklamasına göre Pascal mimarili ilk çıkacak ekran kartları üst seviye olacakmış, yani bizim alabileceğimiz orta-yüksek sınıf ekran kartları için 1.5 yıl belki de daha fazla bekleyebiliriz gibi gözüküyor.

Amazona ürünün bozulmasından dolayı gönderdiğin ürünlerin kargo ücretini amazon size geri ödüyor diye biliyorum . Yani birçok yerde böyle yorumlar gördüm. Yani cebinizden fazladan bir para çıkmıyor amazona geri gönderdiğiniz ürünler için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı