EVGA RMA ekran kartını tamir mi ederler, yenisini mi yollarlar?

srcn.90

Picopat
Bozulan EVGA marka ekran kartımı (yurtdışı ürünü) garanti kapsamında onarım için kendilerine göndereceğim. Gönderme kargo ücretini ben ödeyip daha sonra iade mi alacağım? Ya da anlaşmalı kargo kodları mı var? Bir de sizce ekran kartının arızası tespit edildiğinde tamir mi edilir yoksa ücret iadesi mi yaparlar? Küçülmeye gitti şirket biliyorsunuz, artık ekran kartı üretmeyecek. Var mı bu konuda tecrübesi olan?

Bozulan EVGA marka ekran kartımı (yurt dışı ürünü) garanti kapsamında onarım için kendilerine göndereceğim. Gönderme kargo ücretini ben ödeyip daha sonra iade mi alacağım? Ya da anlaşmalı kargo kodları mı var? Bir de sizce ekran kartının arızası tespit edildiğinde tamir mi edilir yoksa ücret iadesi mi yaparlar? Küçülmeye gitti şirket biliyorsunuz, artık ekran kartı üretmeyecek. Var mı bu konuda tecrübesi olan?

Gönderirken sen ödüyorsun geri gönderirken onlar ödüyor.
Muhtemelen yenisini yollarlar.
Üretim yapmasa dahi elinde kart vardır.
Para iadesi yapmazlar diye düşünüyorum.

EVGA'in desteğine sormanız daha iyi olacaktır ama forumlarda gözlemlediğim kadarıyla RMA konusunda üzmeyen bir şirkettir. Ek olarak yeni üretim yapmıyorlar ama ellerinde RMA için bir miktar stok bulunduruyorlar.

Geri
Yukarı