EVGA RTX 3060 Ti XC Gaming 7000 TL'ye satılmalı mı?

Yabnlış anlama ama ben o karta o fiyatı hayatta vermezdim ya hiç bilmeyen araştırmayan biri ki bu artık olanaksız günümüzde ya da seni dolandırabilir.

Bu ürünü senin aldığın fiyata satan hala stoğunda görünen firmalar var. O arkadaş hangi akılla bu fiyata senden alıyor acaba merak ettim? İşin içinde bir çakallık yoksa sat gitsin.

Yabnlış anlama ama ben o karta o fiyatı hayatta vermezdim ya hiç bilmeyen araştırmayan biri ki bu artık olanaksız günümüzde ya da seni dolandırabilir.

Kendisi Tekirdağ da. İzmir de olan bir arkadaşı gelecek almaya. Çocuk oradan havale yapacak. Bende hesabımda parayı görünce gelen arkadaşa vereceğim kartı. Sizce bu durum da dolandırıcılık nasıl mümkün olabilir? Atladığım bir şey var mı diye merak ediyorum. Para hesabıma geldikten sonra havaleyi iptal edebilir mi?

Hocam hangi firmalar link atar mısın?

Harbiden onu bende merak ettim de. Salla dedim geçtim.
Daha önce birkaç kişi bu şekilde dolandırıldı, bu şekilde satmanızı önermiyorum. Ya sahibinden GET ilanla ki çok vergi alıyorlar ya da direk elden nakit şekilde yapın alışverişinizi. Kartında para varsa neden arkadaşına göndermiyor ki? Arkadaşı da çekip size direk nakit verebilir.

Nakit istediğimi söylediğim de. Rakam büyük olduğu için arkadaşın kartında günlük limiti aşar sıkıntı olur falan dedi.

Son düzenleme:
Hocam alakasız olacak ama bende yarın MSI 5700XT Mech OC kartımı 5600TL'den satıyorum sizce ucuza mı gitmiş olacak yoksa normal mi?

Böyle bir dönem için düşük bir fiyat bence. RX580 8 GB - RX 5500 XT 8 GB'lar bile 3000TL'ye çıktı 2.el piyasasında.

Sakın GET ilanı açmayın orada dolandırıcı daha fazla hesabınıza havale yapılması en mantıklısı.

3 günde 1200 TL kar edecek olmama rağmen satmayacağım. Almak için o kadar çile çektim başkası kullansın diye 1200 TL'ye günlerce çile çekmiş olmak istrmiyorum. Hem zaten TR piyasası 5800'e almışım 3 sene sonra bile satayım desem beni en fazla 500 TL zarar ettirir. Satmıyorum umarım pişman olmam.
Değer sat gitsin. Fiyatları düşecek zaten.

Biraz önce 7 bin e sattım.
Sakın GET ilanı açmayın orada dolandırıcı daha fazla hesabınıza havale yapılması en mantıklısı.

O şekilde yaptı. Para hesabım da. Satıldı.
Alıcı ya dolandırıcı ya en*yi. Bence dolandırıcı.

Sattım vallahi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı