EVGA Supernova GT 850 Amazon'da 1421 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim almadığıma pişman olduğum İtopya indirimi muhtemelen. Şimdi o fiyatlarda adam akıllı PSU yok.
AX860 vardı ben de ama kablo sebepli sistem kendini kapatıp duruyordu, kablolarını bulamadığım için ucuzken alayım demiştim şansıma oldu👍
Alacaklar bilsin ki coil whine mevcut 750 watt modelini kullanıyorum yabancı forumlarda yaşayan gördüm. Fanlar çalışmadığı zaman coil whine oluyor fanlar çalıştığı zaman gidiyor.
Belki humming yapıyordur fan dönmediği için CW olmayabilir. Çünkü fan dönemeye başlayınca düzelen CW duymadım.

Coil whine kritik bir sorun değil, her PSU'da olabilecek bir şey.

Ben zaten normal dedim zaten memnunum PSU fiyatlarını bilmiyorum. Ama coil whine çok sinir edici olabiliyor hele ki ıslık gibi ses çıkarınca.
AX860 vardı ben de ama kablo sebepli sistem kendini kapatıp duruyordu, kablolarını bulamadığım için ucuzken alayım demiştim şansıma oldu👍

Belki humming yapıyordur fan dönmediği için cw olmayabilir. Çünkü fan dönemeye başlayınca düzelen cw duymadım.

Ben o kadar araştırmadım aldığım zaman bakmıştım internetten o yüzden dediğiniz olabilir. Humming nedir bu arada?

Alacaklar bilsin ki coil whine mevcut 750 watt modelini kullanıyorum yabancı forumlarda yaşayan gördüm. Fanlar çalışmadığı zaman coil whine oluyor fanlar çalıştığı zaman gidiyor.
Aynen bende de coil whine sorunu var (750W). Üzerine fanlar bir çalışıp bir duruyor gereksiz ses yapıyor ama bu benim kasadan kaynaklı muhtemelen çünkü uzay montajda olmuyordu.

Ben zaten normal dedim zaten memnunum PSU fiyatlarını bilmiyorum. Ama coil whine çok sinir edici olabiliyor hele ki ıslık gibi ses çıkarınca.

Ben o kadar araştırmadım aldığım zaman bakmıştım internetten o yüzden dediğiniz olabilir. Humming nedir bu arada?
Fanlar dönmese de fanlara voltaj gider. Bazı durumlarda fanlar dönmediği için motorundan garip sesler gelir. Ama dönmeye başlayınca geçer. Humming sesi denilenden bildiğin *hımlama gibi garip bir ses. Forumda kimsenin midesini bulandırmak istemiyorum ama bu durum artic fanların çoğunda mevcut p12 f12 bionix modellerinde çok var 👍

Stok bitmiştir bravo!

Son düzenleme:
Evet Sharkoon ısınamadım bir türlü o yüzden almadım bu hoşuma gidiyordu denk gelince aldım.

Hocam sizdeki wave modelimi normali mi?

Hocam bendeki bu modelin 750 watt olanı yani wave modeli memnunum çok kaliteli PSU elinize aldığınızda hissedersiniz. Geldiği zaman etiketleyip bilgi verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı