Evime ADSL internet bağlatabilir miyim?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

ADSL Ev İnterneti Tarifeleri

Bu markalardan hiç internet almadım. Millenicom'dan baktığımda altyapı gözükmüyor ama zaten daha önce bağlatmadığım için normal değil mi? Burada altyapı yoksa yaparlar mı ikisinden biri? Kota olayını anlamadım. Birincide 40 GB'yi tükettiğimizde internet mi kesilecek yoksa yavaşlayacak mı, yavaşlarsa ne kadar yavaşlar? Komşularımın birinde illaki Türk Telekom vardır. Diğerini bilmiyorum ama altyapı mevzusu ne kadar sürer ortalama? Karşımdaki komşuda fiber altyapısı varmış.Tüm komşularımda fiber alt yapısı var karşıda sağda solda.

Son düzenleme:
İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

ADSL Ev İnterneti Tarifeleri

Bu markalardan hiç internet almadım. Millenicom'dan baktığımda altyapı gözükmüyor ama zaten daha önce bağlatmadığım için normal değil mi? Burada altyapı yoksa yaparlar mı ikisinden biri? Kota olayını anlamadım. Birincide 40 GB'yi tükettiğimizde internet mi kesilecek yoksa yavaşlayacak mı, yavaşlarsa ne kadar yavaşlar? Komşularımın birinde illaki Türk Telekom vardır. Diğerini bilmiyorum ama altyapı mevzusu ne kadar sürer ortalama? Karşımdaki komşuda fiber altyapısı varmış.
Müstakil evde oturuyorsanız eğer, büyük ihtimalle ADSL internet alırsınız. Fiber dolaplar apartmanlara yapılıyor. Altyapı için para bile isteyebilirler. Emin değilim.

Bu markaların ikisi de Türk Telekom altyapısı kullanıyor diye biliyorum. Eğer altyapı yoksa Türk Telekom ile görüşmeniz gerekiyor.

Hocam NetSpeed altyapı yoksa internet veremez. Türk Telekom üzerinden başvuru yapın. Sınırsız bir tarife seçin. Altyapı uygun olduğunda abonelik aktif olur. Başka türlü olmaz.

Hocam NetSpeed altyapı yoksa internet veremez. Türk Telekom üzerinden başvuru yapın. Sınırsız bir tarife seçin. Altyapı uygun olduğunda abonelik aktif olur. Başka türlü olmaz.
Alt yapı ne zaman yapılır ve numarası falan var mı? Nasıl ulaşmalıyım?
Bu markaların ikisi de Türk Telekom altyapısı kullanıyor diye biliyorum. Eğer altyapı yoksa Türk Telekom ile görüşmeniz gerekiyor.
Numara vs var mı? Nasıl ulaşacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı