Evinizde olmaması gereken eşyalar var mı?

Kesinlikle katılıyorum, evde her gün şu durumu yaşıyoruz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Shot ruleti: Ergenken geçmişte çok işime yaradı ama şimdi kız arkadaşımla bakıp bakıp gülüyoruz.

Osiloskop: 1980 yılında babamların Almanya'da yaşarken alıp kullandığı ama benim hiçbir alakamın olmadığı bir alanda işe yarayacak bu "şey" hâlâ evde. :D Eski analog tipin nasıl kullanıldığını bir zamanlar öğrenmiştim ama artık hiç aklımda değil. Zaten analog cihaz mı kaldı artık?

Kahve makinesi: Yılda toplasan 2 belki 3 hadi hatrınız için çok çılgın bir yılıma denk gelirse 4 bardak kahve ancak içiyorum. Sırf kahve yapmak için eve kahve makinesi aldım.

Katı meyve sıkacağı: Bir zamanlar heveslenip aldığım oldukça kapsamlı bir başka çöp daha... 1 defa bile kullanmadım, mutfak tezgahında yer kaplıyor durduk yere. Kız arkadaşım kullanacaktı, o da varlığını unuttu galiba. :D

Boy boy bir sürü kılıç: Özellikle fantastik kılıçları çok estetik bulduğum için hangisini bulduysam eve doldurdum, sadece 3 tanesi duvarda 1 tanesi de konsolda duruyor. Diğerleri dolapta öylesine duruyor ofis odamda asacak yer bulamadığım için, 3 duvar boydan boya kütüphane olduğu için boşta olan tek yer kolondu. Onu da sıvada kalmasına dikkat ederek darbesiz, asıl amacı vida takmak olan ufak matkapla 1 saat uğraşarak yavaş yavaş deldim. Neyse ki dikkat etmişim, 6.9'luk deprem vurdu eve yakın zamanda ama zarar vermemişim ki esneme yapıp çatlağa neden olmadı.

Telefon için bir sürü kulaklık: Açgözlülüğümün eseri... Şu anda evde telefonda kullanıma uygun Sennheiser Momentum In-Ear, Sennheiser Momentum In-Ear Wireless, Sennheiser Momentum True Wireless, Samsung Earbuds, Samsung Earbuds+, 2 farklı Note telefonundan çıkan 2 tane AKG kulaklık ve ufak tefek bir sürü başta kulaklık mevcut... Saçmalık tamamen. :D

Charles Leclerc imzalı Ferrari şapkası: Bu nerede şu anda bilmiyorum, dolapların içindedir muhtemelen ama bunu saçma yapan şey şu; ben F1'de Ferrari'yi hiç sevmem. McLaren taraftarıyım ama Monaco'da bir Ferrari sürücüsünün imzasını neden aldığım konusunda hiçbir fikrim yok, basiretim bağlanmış galiba... :D

Geri
Yukarı