Evkur mağazasından alışveriş yapılır mı?

Daha fazla  
Yaklaşık 3-5 gün önce bir telefon almaya karar vermiştim. Telefonu almak için bulunduğum şehirdeki Vatan Bilgisayar ve Teknosa mağazalarının internet sitelerine baktım fakat stokların tükenmiş olduğunu gördüm. Telefonu almaktan vazgeçmiştim ta ki yarım saat öncesine kadar ve bir rastlantı sonucu Evkur mağazasının stoklarında olduğunu, uygun bir fiyata satıldığını gördüm.

Sizce Evkur mağazasından teknolojik bir cihaz alınır mı, ilerleyen süreçte sorun yaşar mıyım?

Benim aklıma gelmeyen fakat sizin aklınıza gelen bir soru varsa konun altına yazabilirsiniz iyi forumlar diler ve herkese şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 3-5 gün önce bir telefon almaya karar vermiştim. Telefonu almak için bulunduğum şehirdeki Vatan Bilgisayar ve Teknosa mağazalarının internet sitelerine baktım fakat stokların tükenmiş olduğunu gördüm. Telefonu almaktan vazgeçmiştim ta ki yarım saat öncesine kadar ve bir rastlantı sonucu Evkur mağazasının stoklarında olduğunu, uygun bir fiyata satıldığını gördüm.

Sizce Evkur mağazasından teknolojik bir cihaz alınır mı, ilerleyen süreçte sorun yaşar mıyım?

Benim aklıma gelmeyen fakat sizin aklınıza gelen bir soru varsa konun altına yazabilirsiniz iyi forumlar diler ve herkese şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Hiçbir şey yaşamazsınız, neden yaşayasınız ki.

Taksitle alacaksanız sizi kölesi yapar peşin alacaksanız alın.

Cidden ucuzmuş Akakçe'den baktım.
Hangi ürün acaba? Evkur'un uygun fiyata satmasına şaşırdım. Kazığın kazığı bir firmadır genelde.
Hiçbir şey yaşamazsınız, neden yaşayasınız ki.
Alınan ürünün daha önce hiç kutusu açılmamış olduğunu nasıl anlayabiliriz çünkü mağazalar iade edilen ürünleri yenileyip tekrardan satışa çıkartabiliyorlar bildiğim kadarıyla

Alınan ürünün daha önce hiç kutusu açılmamış olduğunu nasıl anlayabiliriz çünkü mağazalar iade edilen ürünleri yenileyip tekrar satışa çıkartabiliyorlar bildiğim kadarıyla.

Alırken kutuyu açıp kontrol etmek istediğinizi söyleyin cihazın jelatinini falan kontrol edip anlayabilirsiniz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı