EX-H410M-V3 uyumlu Bluetooth dongle önerisi

diaspu

Zeptopat
Daha fazla  
TP-Link USB500 Bluetooth dongleını satın aldım fakat cihazlarımı bluetootha bağlarken sorun yaşıyorum. Acaba bu anakartla uyumsuz bir dongle mı aldım? Eğer öyle bir şey söz konusuysa bu anakarta uyumlu Bluetooth dongleların linkini atabilir misiniz?

TP-Link USB500 Bluetooth dongleını satın aldım fakat cihazlarımı bluetootha bağlarken sorun yaşıyorum. Acaba bu anakartla uyumsuz bir dongle mı aldım? Eğer öyle bir şey söz konusuysa bu anakarta uyumlu Bluetooth dongleların linkini atabilir misiniz?
Anakartla ilgili olduğunu sanmıyorum, TP Link UB400 kullanıyorum, iyi çalışıyor, sürücülerle ilgili bir sorun olabilir, sürücüleri silip en son sürümü yeniden yükleyebilir misiniz? Sanırım USB dongle USB 3.0, USB'yi 3.0 portuna takıp deneyebilir misiniz?

Selam, Aygıt Yöneticisi'nde Bluetooth sürücüsüne sağ tıklayarak "Özellikler"e git ve "Güç Yönetimi" sekmesini kontrol et. "Bilgisayarın bu cihazın gücünü kapatabilmesine izin ver" seçeneğini kapatmayı dene. Eğer sorunun çözülmez ise TP-Link Türkiye – Ev & Ofis Kablosuz Ağ Ekipmanları TP-Link anasayfasından canlı destek ekibi ile iletişime geçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı