Excalibur E24FHD-G alınır mı?

Casper ürünlerine bulaşmayın derim. Bir de yanlış biliyorsam özür dilerim ama ghosting sorunu olduğunu duymuştum.

Ben bunu öneririm, eğer sadece rekabetçi oyunlar oynuyorsanız;
Acer KG251QFBMIDPX 24.5'' 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hiçbir yerde kötü yorumunu veya özellik olarak bir dezavantajını göremedim, TN panel olmasının bir dezavantaj olduğunu düşünmüyorum sizin için.

Edit: Eğer dizi, film vb. izlerim derseniz bu iki ürüne bakabilirsiniz;

Acer VG240YPBIIP 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-ips-led-monitor-um-hx1ee-a15-p-HBV0000104PRX

Son düzenleme:
Bu daha iyi Excalibur alınmaz.

Bu monitöru görmüştüm ama pivot özelligi yok.

Bu monitöru görmüştüm ama pivot özelligi yok.
Excaliburada hem ghosting sorunu var hem de TN panel alınmaz.

Excaliburada hem ghosting sorunu var hem de TN panel alınmaz.

IPS panelde 1 ms alamazsin en düşük 5 ms oluyor IPS de rekabet oyunları için TN veya VA panel onerilir.

IPS panelde 1 ms alamazsin en düşük 5 ms oluyor IPS de rekabet oyunları için TN veya VA panel onerilir.
Kim dedi acaba 1ms alamayacağını?
360Hz bir esporcu monitörü ve panel tipi IPS gördüğün gibi oyuncu monitörleride IPS panel olabiliyormuş.

Kim dedi acaba 1ms alamayacağını?
360Hz bir esporcu monitörü ve panel tipi IPS gördüğün gibi oyuncu monitörleride IPS panel olabiliyormuş.

Benim o kadar verecek param yok en fazla 1.700 TL.

Benim o kadar verecek param yok en fazla 1.700 TL.
O zaman kaliteli bir TN alabilirsin. Pişman olmaman için IPS önermiştim çünkü TN panelde film izlemek video izlemek işkence gibi, renkler çok bozuluyor.

Geri
Yukarı