Excalibur E24FHD-G ölü piksel varsa iade edilebilir mi?

draqa

Kilopat
4 gün önce Excalibur E24FHD-G monitör aldım. Ekranda ölü piksel oldu. Kullanım kılavuzunda 5 noktaya kadar normal kabul edilir yazıyor. Bu monitörü iade etme şansım var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gün önce Excalibur E24FHD-G monitör aldım. Ekranda ölü piksel oldu. Kullanım kılavuzunda 5 noktaya kadar normal kabul edilir yazıyor. Bu monitörü iade etme şansım var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
"Tüketiciler, uzaktan yapılan alışverişlerde (İnternet, telefon yoluyla gibi) 14 gün, kapıdan satışlarda yine 14 gün ve taksitli alışverişlerde ise 7 gün içerisinde, hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir." Kaynak: tüketicilerdernegi.org.tr

"Tüketiciler, uzaktan yapılan alışverişlerde (İnternet, telefon yoluyla gibi) 14 gün, kapıdan satışlarda yine 14 gün ve taksitli alışverişlerde ise 7 gün içerisinde, hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir." Kaynak: tüketicilerdernegi.org.tr
Hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin yazıyor. İade ederken ne yazmalıyım. Sonuçta üründe bir kusur var bunu belirtmeden mi yollayayım?
İade isteyin hemen.
Teşekkürler.
İade isteyin hemen.
Kusura bakmayın birşey daha soracağım. Ürünü kullandım diye aynı şekilde yollamazlar değil mi? Monitörü 1 kere sildim ondan dolayı olmuş olabilir. Ama asla silerken bastırmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı