Excalibur G770 Battery Boost nedir?

Az önce bir BIOS'tan kapattım kapandı değil mi bu? Bilmediğim ekstra bir ayar falan varsa söyler misiniz?

BIOS'tan kapattıysan kapanmıştır. G770 kötü diyorlar bu arada senin elindeki nasıl? Ekstra ayar olarak oyunlarda yüksek performansı öneririm Control Center'dan oyun modu bir tık daha sessiz çalıştırıyor ama tam performansını kullandırmıyor.

BIOS'tan kapattıysan kapanmıştır. G770 kötü diyorlar bu arada senin elindeki nasıl? Ekstra ayar olarak oyunlarda yüksek performansı öneririm Control Center'dan oyun modu bir tık daha sessiz çalıştırıyor ama tam performansını kullandırmıyor.
Ben seneler önce aldım pek sıkıntı çıkmadı ama yani elinde ise başka bir laptop al çünkü biliyorsun sorun her zaman çıkabilir Sonuç olarak Casper

Ben seneler önce aldım pek sıkıntı çıkmadı ama yani elinde ise başka bir laptop al çünkü biliyorsun sorun her zaman çıkabilir sonuç olarak Casper.

Ben zorunlu olarak G870 aldım ama her an sorun çıkabilecekmiş gibi. 😆
İkinci bilgisayarım oldu bu normalde toplama kullanıyorum, 35000 TL gibi bir bütçem vardı ama kargo ile uğraşmak istemedim çünkü bir yerde sabit kalmıyorum yani bana laptop lazımdı. Dolayısıyla elimdeki bütçe ile RTX 4060 veren tek bilgisayar G870 olduğundan aldım. İnternetten alsaydım HP Victus 16 vardı mis gibi RTX 4060 falan ama 1TB SSD 16 GB RAM veren tek laptop elimdeki bütçe G870 gibi bir şey. Teknosa ve Vatan'a gittim vatan kaliteyi bozmuş zaten Teknosa'da da çoğu FreeDOS değil Windows parası eklemişler hep. Param ile RTX 3050 veya 3060 alabiliyordum en fazla bir de i7 bilmem kaç.

Kargo ile uğraşmak istemediğimden kastım korkmak ve çekinmek anlamında anlaşılmasın, hem bana acil lazımdı yani kargo nereden baksan 2 haftamı yer gibiydi hem de bende o sıralar trenle gidip geliyordum sürekli. Zamanım olsaydı ASUS TUF veya Nitro 5 hatta HP Victus 16 gibi modellerin RTX 4060 gibi modelleri vardı bütçeme göre ama hepsi internet aracılığı ile ki yine de alırdım çünkü HP Victus 16 almış bir arkadaşım var internetten memnun aldığı yeri de gösterdi bana lakin yüksek meblağ paraları eski kafa işte internetten vermekten çekindik gibi oldu. Çocukluğumda ASUS'un ekran kartlı ilk laptopunu nasıl elle aldıysak aynı şekil bunu da aldık eski usul. 🥹

Her neyse 2 haftayı geçti sanırım daha pişman olmadım ve kendisini hayvan gibi zorladım laptopu RTX Minecraft ve benchmarklarla ama şu an problem yok şükür. Uzun kullanımını bilemeyiz hala zaten 5 6 ay geçsin bir inceleme düşünüyorum şimdiden artısı eksisi kafamda var.

Son düzenleme:
Ben zorunlu olarak G870 aldım ama her an sorun çıkabilecekmiş gibi. 😆
İkinci bilgisayarım oldu bu normalde toplama kullanıyorum, 35000 TL gibi bir bütçem vardı ama kargo ile uğraşmak istemedim çünkü bir yerde sabit kalmıyorum yani bana laptop lazımdı. Dolayısıyla elimdeki bütçe ile RTX 4060 veren tek bilgisayar G870 olduğundan aldım. İnternetten alsaydım HP Victus 16 vardı mis gibi RTX 4060 falan ama 1TB SSD 16 GB RAM veren tek laptop elimdeki bütçe G870 gibi bir şey. Teknosa ve Vatan'a gittim vatan kaliteyi bozmuş zaten Teknosa'da da çoğu FreeDOS değil Windows parası eklemişler hep. Param ile RTX 3050 veya 3060 alabiliyordum en fazla bir de i7 bilmem kaç.

Kargo ile uğraşmak istemediğimden kastım korkmak ve çekinmek anlamında anlaşılmasın, hem bana acil lazımdı yani kargo nereden baksan 2 haftamı yer gibiydi hem de bende o sıralar trenle gidip geliyordum sürekli. Zamanım olsaydı ASUS TUF veya Nitro 5 hatta HP Victus 16 gibi modellerin RTX 4060 gibi modelleri vardı bütçeme göre ama hepsi internet aracılığı ile ki yine de alırdım çünkü HP Victus 16 almış bir arkadaşım var internetten memnun aldığı yeri de gösterdi bana tabii lakin yüksek meblağ paraları eski kafa vermekten çekindik gibi oldu. Çocukluğumda ASUS ilk laptopu nasıl elle aldıysak aynı şekil aldık eski usul. 🥹

Her neyse 2 haftayı geçti sanırım daha pişman olmadım ve kendisini hayvan gibi zorladım laptopun ama uzun kullanımını bilemeyiz hala zaten 5 6 ay geçsin bir inceleme düşünüyorum şimdiden artısı eksisi kafamda var.

Hocam burada hayatında bir kere bile kullanmamış gençlerin abarttığı kadar kötü değil en azından plastik değil benim için en büyük artısı o çok sakar bir adamım düşünsem paramparça olur zamanında 1650 Acer laptopumu öyle parçalamıştım bazı aptal sorunları çözebilseler aslında gayet güzel laptoplar yapabilecek Casper yeniden.

Hocam burada hayatında bir kere bile kullanmamış gençlerin abarttığı kadar kötü değil en azından plastik değil benim için en büyük artısı o çok sakar bir adamım düşünsem paramparça olur zamanında 1650 Acer laptopumu öyle parçalamıştım bazı aptal sorunları çözebilseler aslında gayet güzel laptoplar yapabilecek Casper yeniden.

Benim ilk bilgisayarım babamın bilgisayarıydı oda hazır Casper kasaydı hatırlıyorum set şeklinde sonra ASUS laptop aldık ilk kişisel bilgisayarımda o oldu. GT710M ekran kartı vardı içinde sanırım ilk ekran kartlı laptoplar işte sene 2013 falan ona da değinmeye gerek yok. O ilk Casper hala bozulmadı ve çalışıyor bizde bir de takımlıydı yani klavyede Casper kasada Casper ve monitör bile Casper'dı resmen ölümsüz makine yapmış adımlar hala çalışıyorlar nereden baksan 2007 veya 2008 yıllarına aitler. O kadar zamandan sonra tekrar Casper'a döndüm ona şaşırıyorum ben. 🤣

Kasanın kendisini emekli ettik çalışsa da parçalarını söktüm. Monitör hala çalışıyor ama kaldırdık onu beyaz ekranda kaldı. Resmen yıllara meydan okudular ha çok error yemişmiyimdir zamanında evet bir kaç kez tamire gitti ama iyi zamanlar geçirtti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı