Excalibur G770 harici monitör 165Hz destekler mi?

litamonz

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi laptopunuzun HDMI versiyonu nedir?
İkincisi o monitör alınmaz.
Üçüncüsü HDMI 2.1 kullanabilmesi için her iki portun da HDMI 2.1 desteklemesi gerekir.
Dördüncüsü HDMI 2.0'da 165Hz destekliyor. 2.1 olma zorunluluğu yok.

1) HDMI versiyonum 2.0.
2) Fazla param yok 😃 Uygun fiyatlı 10 bit monitör önerin varsa lütfen bilgilendir.
4) 2.0 ile en fazla kaç Hz alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) HDMI versiyonum 2.0
2) fazla param yok 😃 uygun fiyatlı 10 bit monitör önerin varsa lütfen bilgilendir
4) 2.0 ile en fazla kaç Hz alabilirim.

HDMI 2.0 girişi olan monitör almak zorundasınız.
Grafiği aşağıya bırakıyorum. 240Hz'ye kadar alabiliyorsun.

*Önemli: Eğer laptopunuzun Hz kilidi yoksa bu dediklerimiz gerçekleşir. Bazı laptoplarda eskiden 120Hz kilidi vardı. Dip not olsun.
10 bit monitörler pahalı. Bütçeniz nedir?

1704796608041.png

HDMI 2.0 girişi olan monitör almak zorundasınız.
Grafiği aşağıya bırakıyorum. 240Hz'ye kadar alabiliyorsun.

*önemli: eğer laptopunuzun Hz kilidi yoksa bu dediklerimiz gerçekleşir. Bazı laptoplarda eskiden 120Hz kilidi vardı. Dip not olsun.
10 bit monitörler pahalı. Bütçeniz nedir?

Eki Görüntüle 2079117

Bu kilit olayını monitör almadan nasıl öğrenirim? İnternete yazdığımda çıkmadı. 10 bit monitör için Max 6000₺ ödeyebilirim başta attığım Asus monitörde onlardan biri. Neden önermediniz öğrenebilir miyim?

Bu kilit olayını monitör almadan nasıl öğrenirim? İnternete yazdığımda çıkmadı. 10 bit monitör için Max 6000₺ ödeyebilirim başta attığım ASUS monitörde onlardan biri. Neden önermediniz öğrenebilir miyim?

Baktığınız ASUS'un renk Bit'i 10 bit değil. Yanlış baktığınızı varsayıyorum. 6 bit bir panel ama FRC ile 8 Bit'e çıkartılmış. Ayrıca o para ona değmez. VA panel. Ghosting ve blacksmearing ile oyun oynamak işgence olur.
Laptop için müşteri hizmetlerini aramanı tavsiye ediyorum. 120Hz kilidi olduğunu sanmam ama sormak da fayda var.
Monitör olarak önerim iki adet olacak.

1704797867474.png

Geri
Yukarı