Excalibur G770 RAM tavsiyesi

kaanrhyme

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı genellikle oyun için kullanıyorum ve 8 GB RAM çok yetersiz kalıyor, boşta bile %50'si kullanılıyor. Bu sebepten ben de RAM yükseltme kararı aldım. Yardımcı olabilir misiniz? Bu arada slot 2'ye RAM takarsam çift kanal çalışır mı çünkü sonradan ekstra bir monitör satın alacağım ve çift kanal RAM bunun için sanırım daha iyi oluyor. Şimdiden teşekkür ederim. CPU-Z ekleri aşağıdadır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    20,2 KB · Görüntüleme: 38
Bilgisayarımı genellikle oyun için kullanıyorum ve 8 GB RAM çok yetersiz kalıyor, boşta bile %50'si kullanılıyor. Bu sebepten ben de RAM yükseltme kararı aldım. Yardımcı olabilir misiniz? Bu arada slot 2'ye RAM takarsam çift kanal çalışır mı çünkü sonradan ekstra bir monitör satın alacağım ve çift kanal RAM bunun için sanırım daha iyi oluyor. Şimdiden teşekkür ederim. CPU-Z ekleri aşağıdadır.

Bilgisayarı alalı ne kadar oldu, mümkünse iade edin. Isınma sorunlu.

Bu arada slot 2'ye RAM takarsam çift kanal çalışır

Çalışır.

Geri kanalı için pek bir şey söylemem doğru olmaz, diğer arkadaşlar söylerler.

@Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı alalı ne kadar oldu, mümkünse iade edin. Isınma sorunlu.

Çalışır.

Geri kanalı için pek bir şey söylemem doğru olmaz, diğer arkadaşlar söylerler.

@Yener K.
Bilgisayarı 17 Eylül 2022 tarihinde aldım ve aslında hiç ısınma problemi yaşamadım.
Linkteki sizin için uygun.
"Crucial Ntb 8gb 3200MHZ Ddr4 CT8G4SFRA32A Fiyatı" https://www.hepsiburada.com/crucial..._flmEzarsLhVZ_llBMhoCvwsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Teşekkür ederim. Ek monitör alacağım için tekrardan soruyorum çift kanal çalışır değil mi?

Bilgisayarı 17 Eylül 2022 tarihinde aldım ve aslında hiç ısınma problemi yaşamadım.

Teşekkür ederim. Ek monitör alacağım için tekrardan soruyorum çift kanal çalışır değil mi?
Evet hocam. Çift kanal olacak şekilde çalışır.

17 Eylül 2022? Gelmemiş bir tarihte bilgisayar alıp nasıl şu anda kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı