Excalibur G870 laptop mavi ekran veriyor

Aybat

Hectopat
Ekran kartı
RTX 4060 8GB 105W
İşlemci
i5-12450H
Merhaba, yeni bir bilgisayar aldım Excalibur g870. Windows 10 formatını Technopat üzerinden indirip attım. Sorun yok normalde ama ilk dosyalarımı taşırken bir de az önce film izlerken bilgisayar mavi ekran verdi, bunun sebebi nedir? Donanımsal mıdır bakar mısınız ona göre garantiye göndereceğim :(

Minidump dosyası burada:

Son düzenleyen: Moderatör:
W11 geç. W11 geçince de şu sürücüyü kurup öyle kontrol et.

DDU ile temiz kurulum yaptım düzelip düzelmediğine bakamıyorum çünkü rastgele çıkıyor hata karşıma ama deneyeceğim bir süre teşekkürler. W11 geçmek istemiyorum önceki bilgisayarımda kullanıyordum bayağı bugluydu Windows 10 22H2 kullanıyorum şu an memnunum.

DDU ile temiz kurulum yaptım düzelip düzelmediğine bakamıyorum çünkü rastgele çıkıyor hata karşıma ama deneyeceğim bir süre teşekkürler. W11 geçmek istemiyorum önceki bilgisayarımda kullanıyordum bayağı bugluydu Windows 10 22H2 kullanıyorum şu an memnunum.

Yeni laptoplarda Windows 10 kullanımı sorunlu olabiliyor, yine de sen bilirsin. O sürücü ile kontrol et. Sonucu yazarsın.

Güncelleme: Şu ana kadar çökme yaşamadım sadece bir anda dondu bilgisayar mouse dahi oynamadı güç tuşu ile uyutup geri açtım düzeldi onun harici aksi bir durum yaşamadım henüz. Eğer yaşarsam güncelleyeceğim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı